Михайло Ларков на "Маленькому принці": дві участі - два чвертьфінали

01 ноября 2019
Автор : Ruslan Korynenko Просмотры : 196

До 1/4 фіналу дійшов на турнірі «Маленький принц» Михайло Ларков.

Після трьох перемог поспіль з рахунком 3:0 у перший день, другий Ларков розпочав ще з однієй перемоги з таким же рахунком. Був обіграний росіянин з Сиктивкару Матвій Попов. Наступним суперником Ларкова у чвертьфіналі став один з найсильніших гравців турніру Арсеній Муравьов з російського Саранську. Михайло програє першу партію – 4:8, перемагає в другій – 8:6, та знову поступається в третій – 2:8. В четвертій Ларков зумів переграти суперника в останній кулі та зрівняв рахунок. В контрі Михайло програвав 5:7, зрівняв рахунок, та росіянин забиває чужий через весь стіл і вириває перемогу – 3:2. Це другий в цьому році виступ Ларкова на «Маленькому принці» і вдруге він програє в чвертьфіналі майбутньому фіналісту. Першого разу це був Артем Шаненков з російського Томську. А цього разу після перемоги над Ларковим Муравйов легко виграв у півфіналі та завтра зіграє у вирішальній зустрічі.