Маленький принц: Ларков вже у 1/8!

01 ноября 2019
Автор : Ruslan Korynenko Просмотры : 268

Михайло Ларков вийшов до 1/8 фіналу турніру «Маленький принц».

В молодшій групі до 13 років наша 10-річна зірочка вже виграв три зустрічі, при чому всі з рахунком 3:0. Жодної програної партії! Переможені росіяни Євген Матюшкін (11 років, Рязань), Артур Верхоланцев (10 років, Перм) та Василь Бенець (12 років, Калуга). Суперником Михайлика у 1/8 фіналу буде 12-річний росіянин з сонечного міста Сиктивкар Матвій Попов.

На жаль, у групі 13-16 років наші хлопці виступили невдало. Першим вибув володар Кубку України Давід Чумак. Після поразки від одного з головних фаворитів турніру росіянина з Новосибірську Єлісєя Ануфрієва – 0:3, Давід поступився в нижній сітці Анатолію Морозову з російської Самари – також 0:3.

Назар Калінін та Тімур Івасюк з однією поразкою змогли через підвал вийти до 1/16 фіналу. Але там, на жаль, Івасюк програє 2:3 Юрію Старухіну з російського Сургуту, а Назар Калінін поступається москвичу Олегу Кузовкіну – 0:3.

Отже, вже сьогодні о 9:00 за київським часом вболіваємо за Михайла Ларкова!

Комментарии

Войдите, чтобы оставить комментарийВсе самые интересные и оперативные бильярдные новости Украины и мира. Сильнейшие игроки. Лучшие матчи. Фото. Видео. Интервью. Экспертные оценки. 24 часа в сутки, 365 дней в году  с вами профессиональные новости из мира кия и шаров.

© BilliardNews.com.ua

Все права защищены. Публикация материалов разрешается только с указанием активной ссылки на первоисточник .