Рівненський "глобус". Глудик перемагає на першому чемпіонаті області

28 октября 2019
Автор : Ruslan Korynenko Просмотры : 490

Відродження більярду почалось в Рівному.

Враження від першої поїздки до цього міста дуже сильні. Вже від самого першого погляду на сам більярдний клуб, якому б скоріше припала б назва «більярдний палац». Триповерховий будинок з рестораном, караоке та двома більярдними залами на 17 столів викликає лише одне питання – чому тут й досі не проводиться нічого серйозного?

Друге сильне враження – від кількості учасників. На чемпіонат області з вільної піраміди, який мав ще й другу назву – Globus Open (за назвою більярдного клубу) приїхало 59 учасників з усіх можливих міст та містечок області. Вараш, Володимирець, Дубно, Костопіль, Рокитне, Серники ну і, звичайно, обласний центр Рівне – тут скрізь є шанувальники більярду. Ну і, звичайно, неможливо не відмітити колосальну роботу по організації турніру Миколи Скоропада та Олега Галицького. З таким підходом більярдне Рівне не може не чекати велике майбутнє.

Але й сьогодення більярду в Рівному досить не погане. Призовий фонд 30 тисяч гривень – це рекорд для обласних турнірів в Україні. 59 учасників – один з кращих показників, що поступається хіба що Харкову та Запоріжжю. Не без проблем, не без декотрих нюансів, але перший в новітній історії чемпіонат Рівненської області відбувся.

Чемпіоном став Юрій Глудик з Костополю. Найскладніший матч Юрій зіграв у чвертьфіналі проти рівненчанина Анатолія Анісімова. По ходу зустрічі спочатку вів Глудик – 2:0, потім Анісімов виграв чотири партії поспіль. Але при рахунку 2:4 Глудик виграє ще три партії та перемагає – 5:4. Далі було вже легше. У півфіналі Глудик не залишає шансів Віталію Найді з Дубно – 6:0! В іншому півфіналі зустрілись рівненчани Олександр Закотій та ветеран Анатолій Крижановський. Перемога дісталась більш молодому Закотію – 6:3.

Найда зайняв третє місце, обігравши з рахунком 5:2 Крижановського. А в фінальній зустрічі Глудик переміг 7:2 Закотія і став чемпіоном Рівненської області.

 

Комментарии

Войдите, чтобы оставить комментарийВсе самые интересные и оперативные бильярдные новости Украины и мира. Сильнейшие игроки. Лучшие матчи. Фото. Видео. Интервью. Экспертные оценки. 24 часа в сутки, 365 дней в году  с вами профессиональные новости из мира кия и шаров.

© BilliardNews.com.ua

Все права защищены. Публикация материалов разрешается только с указанием активной ссылки на первоисточник .