Перший день на Саввіді. Перкун та Клестов роблять крок назустріч один одному

20 октября 2019
Автор : Ruslan Korynenko Просмотры : 316

Українські більярдисти розпочали виступ в Ростові-на-Дону на турнірі на приз Саввіді.

Призовий фонд у розмірі 8 мільйонів рублів робить цей турнір головною подією у світі піраміди. Цього разу зібралась рекордна кількість учасників – 272, з яких більш ніж 30 представляють Україну.

Першим до другого кола ще вчора вийшов Володимир Перкун – стало відомо, що його суперник, легенда російського більярду Євген Сталев до Ростова не приїде. Також без жодного удару вийшов у 1/64 фіналу Артем Моїсеєнко – не зв’явився на гру узбек Аюбхон Темірхонов.

З ранку швидко виконав завдання виходу до 1/64 Андрій Клестов, на класі перегравший сильного білоруського аматора Євгена Пінчукова – 5:0. Нагадаємо, що в разі трьох перемог кожного, Клестов та Перкун зіграють між собою у останньому колі кваліфікації. Перший крок зроблено.

Впевнено переміг узбецького гравця Олександра Кардаша Іван Павенко. Виграли свої зустрічі два гравця, які мешкають на окупованих територіях і вже давно не беруть участь в українських турнірах – Деніс Бородкін з Луганська переміг Дмитра Шевченка – теж до речі гравця з України, з Севастополю, але виступаючого за Росію, а Дмитро Янчук з Хрустального (колишній Красний Луч) виграв у росіянина Сергія Доронкіна. В другому колі Бородкін та Янчук зіграють між собою – таке собі луганське дербі.

На цьому українські перемоги скінчились. Переходимо до поразок – часом прикрих, часом по ділу. В останній зустрічі дня Сергій Гольєв з Дніпра у драматичній боротьбі поступився Віктору Крюкову з Москви. У контрі, у останній кулі. Дуже прикро. Харків’янин Богдан Шугалей грав майже п’ять годин з петербуржцем Максимом Звєрєвим, боровся, як міг, але 2:5. Не було шансів ні одесита Олександра Леля проти Разміка Варданяна з Вірменії, ні у запоріжця Карена Варосяна проти Джамолітдіна Кучкарова з Узбекістану. В обох зустрічах 0:5. Нарешті, ще один представник Луганська Володимир Скворцов у контрі програв ростовчанину Олександру Енговатову.

Тепер вже 22 жовтня о 10:00 Андрій Клестов грає з росіянином з Томська Надіром Вєлієвим, Володимир Перкун – з Федором Зубащенко з російського Волгограду. О цій же годині грають Бородкін з Янчуком. О 12:30 Іван Павенко зіграє з російським гравцем Артемом Дмитренком, а Артем Моїсеєнко – ще з одним росіянином Давідом Давтяном.

У неділю день розпочинається для нас о 10:00 грою Павла Радіонова з киргизом Русланом Адановим (обіцяють поставити на ТВ-стол з коментаторами) та Ярослава Тарновецького з росіянином Кирилом Зикуновим.

Комментарии

Войдите, чтобы оставить комментарийВсе самые интересные и оперативные бильярдные новости Украины и мира. Сильнейшие игроки. Лучшие матчи. Фото. Видео. Интервью. Экспертные оценки. 24 часа в сутки, 365 дней в году  с вами профессиональные новости из мира кия и шаров.

© BilliardNews.com.ua

Все права защищены. Публикация материалов разрешается только с указанием активной ссылки на первоисточник .