Смірнов другий у Батумі. Абрамов знову переміг

07 октября 2019
Автор : Ruslan Korynenko Просмотры : 451

Третій міжнародний турнір поспіль у фіналі грає Йосип Абрамов та більярдист з України. На жаль, поки ми кожного разу програвали.

Спочатку непереможному Йосі поступився Дмитро Білозеров, потім – Андрій Клестов. Нарешті, у Батумі на зустріч з дворазовим чемпіоном світу вийшов Юрій Смірнов.

Сьогоднішньому фіналу передували три кола плей-оф у неділю, де на нас чекав як успіх, так і відверте розчарування.

1/8 фіналу. Павло Радіонов впевнено перемагає азербайджанця Мушвіга Фараджова – 4:1. Без сюрпризів закінчується українське дербі – Юрій Смірнов виграє у Олександра Новікова – теж 4:1.

В чвертьфіналі Юрій перемагає віце-чемпіона світу з вільної піраміди Сеймура Мамедова – знову з рахунком 4:1. А ось Павло поступається грузину Гіоргію Дімітрадзе. 0:4 – дуже несподіваний результат, який вкрай важко коментувати.

До півфіналу вийшли Смірнов, Абрамов та два грузини – Дімітрадзе та багаторічний лідер більярду Грузії, а зараз президент федерації Паата Хмаладзе. Дімітрадзе швидко програв Абрамову – 1:5, а ось Хмаладзе, незважаючи на те, що вже досить давно не показував результатів, дав серйозний бій Смірнову, який вважався безумовним фаворитом. Юрій переміг в запеклій боротьбі – 5:3.

Сьогоднішній фінал Смірнов розпочав дуже непогано. Програвши першу партію, у другій поклав вісім з розбою, потім вийшов вперед –  3:2. Але це й все, що вдалось Юрію. На жаль, бо гра Абрамова була далеко не така яскрава, як звичайно. Шанси виграти в двократного чемпіона світу в нашого гравця були. Але – 3:6, і друге місце на батумському Кубку «Дружби» - до речі, найвищий результат Юрія на міжнародних турнірах у кар’єрі, з чим ми його і вітаємо.

Комментарии

Войдите, чтобы оставить комментарийВсе самые интересные и оперативные бильярдные новости Украины и мира. Сильнейшие игроки. Лучшие матчи. Фото. Видео. Интервью. Экспертные оценки. 24 часа в сутки, 365 дней в году  с вами профессиональные новости из мира кия и шаров.

© BilliardNews.com.ua

Все права защищены. Публикация материалов разрешается только с указанием активной ссылки на первоисточник .