Кубок АБС. Положення

30 сентября 2019
Автор : Ruslan Korynenko Просмотры : 338

З 30 листопада по 2 грудня в Одесі відбудеться Кубок Асоціації більярдного спорта. Турнір приймає БК "Персона". Гра - піраміда "Buffalo". Призовий фонд - 50 000 гривень. Стартовий внесок - 1 500 гривень. Телевізійна трансляція каналу XSport. Подробиці у положенні. 

Кубок Асоціації більярдного спорту 2019.

Положення про турнір.

1. Терміни та місце проведення

Кубок Асоціації більярдного спорту з вільної піраміди за правилами «Buffalo» відбудеться з 29-го листопада (день приїзду) по 2 грудня в 2019 року в Одесі, в БК «Персона», вул.. М’ясоєдівська, 39.

2. Керівництво турніром.

Загальне керівництво здійснює Оргкомітет, який затверджується Асоціацієй більярдного спорту. Головний суддя Руслан Кориненко, суддя-секретар Олександр Русанов.

3. Учасники турніру.

До участі в турнірі запрошуються всі бажаючі.

4. Форма одягу.

Форма одягу – строго парадна. Сорочка, брюки, жилет. Гравці, вдягнені не по формі, до участі в турнірі допущені не будуть.

5. Умови та терміни проведення.

5.1. Кубок Асоціації більярдного спорту проводиться за офіційними міжнародними правилами з вільної піраміди, що набули чинності з 01.01.2018 р., з наступними змінами (за правилами «Buffalo»):

1) для вірного початкового удару достатньо, щоб биток виконав правило відіграшу;

2) правило відіграшу:

а) правильним відіграшем є удар битком по прицільній кулі, в результаті чого одна з куль торкається двох бортів, а інша – здійснює перекат лінії середини поля, або ж одна з куль виконує обидві умови;

б) у випадку передачі руху третім кулям, виконання умов відіграшу ними також зараховується;

в) черговість виконання умов не має значення;

г) торкання кулею двох бортів у зоні кутової лузи, та одного борту у зоні середньої лузи також зараховується як правильний відіграш (виняток: атака середньої лузи прицільним шаром була здійснена з «пасивної зони». Зона лузи визначається таким чином: куля ставиться в лузі максимально близько до місця падіння, друга ставиться з торканнями першої кулі і борту. Відмітка наноситься на борт по краю другої кулі перпендикулярно борту. Аналогічно на іншому борту. «Пасивна зона» це ігрове поле поміж уявною лінією, що проведена від центру малого борту до центру середньої лузи, і великим бортом, який прилягає до неї);

3) у випадку штрафу, порушник знімає кулю зі своєї полиці та виставляє її на передню відмітку (якщо під час штрафу у порушника не має зіграних куль, виставляється перша ж зіграна ним куля у цій партії);

4) гра є замовною (кулі, які впали у лузу випадково, зараховуються за умов, якщо в ударі брали участь не більше двох куль та не більше одного борту, все інше повинно бути  об'явлено).

5.2. Реєстрація на турнір.
Реєстрація на турнір починається з часу публікації положення на сайтах-партнерах.
Особиста реєстрації відбувається в БК «Персона» 29 листопада с 14:00 до 20:00.
Жеребкування: 29 листопада з 20:00 до 21:00.
Увага: 29 листопада до 21:00 буде складено розклад попередніх ігор. Реєстрація на турнір після публікації розкладу неможлива.

5.3. Розклад зустрічей.
30 листопада. 10:30. Урочисте відкриття турніру.
11:00. Кваліфікаційні зустрічі. Відбуваються в групах з 4-5 учасників за коловою системою. Зустрічі до 6 перемог. В плей-оф виходять по 3(2) кращих гравці з кожної групи.
Критерії розподілу місць в групах.

1. Кількість перемог.
2. Особиста зустріч.
3. Різниця виграних/програних партій.
4.Кількість виграних партій.
5.Жеребкування.
Мережа плей-оф формується на підставі результатів групових турнірів.
Критерії:
1. Місце, зайняте в групі.
2. Кількість перемог.
3. Різниця виграних/програних партій.
4. Кількість виграних партій.
5. Жеребкування.

При цьому гравці з однієї групи не можуть зустрітися між собою в перших двох колах плей-оф.

1 грудня. Продовження кваліфікації. Плей-оф.
11:00. Кваліфікаційні ігри.
14:00 1/8 фіналу.
17:00 1/4 фіналу.

2 грудня. Фінальні зустрічі.
11:00 1/2 фіналу.
14:00. Фінал у дві сесії з перервою в одну годину.

Зустрічі плей-оф до півфіналу включно граються до 7 перемог. Фінал – до 9 перемог.

Фінальний день буде показано в прямому ефірі каналу «XSport». У розкладі можливі зміни з урахуванням телевізійної програми.

5.4. Умови проведення турніру можуть бути змінені рішенням Головної суддівської колегії за узгодженням з Оргкомітетом в залежності від кількості учасників.

6. Умови прийому учасників та фінансування.

Всі витрати учасників та тренерів на турнір, проїзд до місця проведення турніру та назад, добові, збереження заробітної плати, розміщення, харчування забезпечують організації, що відряджають.

Витрати на організацію турніру передбачаються за рахунок коштів приймаючої сторони, інших залучених коштів не бюджетних надходжень та частково за рахунок вступних внесків від учасників турніру.

7. Відповідальність учасників турніру.

Учасники турніру зобов’язані виконувати усі вимоги правил гри та цього Положення.

Увага!

Категорично забороняється вживання алкогольних напоїв під час проведення та у місці проведення турніру. Учасники, що будуть вживати алкогольні напої під час та у місці проведення турніру, будуть дискваліфіковані без попередження та без повернення стартового внеску. Зняття з турніру тягне за собою дискваліфікацію на майбутні турніри Асоціації більярдного спорту.

Запізнення на гру, більш ніж на 10 хвилин – поразка в партії, більш, ніж на 20 хвилин – поразка в двох партіях, більш ніж на 30 хвилин – поразка у зустрічі.

Вживання нецензурної лайки під час гри після – після двох попереджень зараховується поразка у зустрічі.

Неявка на нагородження – не виплачуються призові.

Образи діями чи словами партнерів, членів суддівської колегії, глядачів під час, або після гри в місці проведення турнір, невиконання рішень суддівської колегії – поразка в зустрічі або дискваліфікація з турніру без повернення вступного внеску.

8. Благодійний внесок та призовий фонд.

Благодійний внесок за становить 1 500 (одна тисяча п’ятсот) гривень. Для гравців 2005 р.н. та молодших, 1964 р.н. та старших та жінок – 1 000 (одна тисяча) гривень.

Призовий фонд складає 50 000 (п’ятдесят тисяч) гривень та розподіляється на 8 місць:

1 – 20 000 (двадцять тисяч) гривень
2 – 10 000 (десять тисяч) гривень
3-4 – по 5 000 (п’ять тисяч) гривень
5-8 – по 2 500 (дві тисячі п’ятсот) гривень.

9. Інформаційна підтримка.

Інформаційну підтримку Кубку Асоціації більярдного спорту забезпечують Ліга любителів більярду (www.llb.su), український більярдний портал «Більярдньюс» (www.billiardnews.com.ua) та сайт АБС.

У положенні можливі уточнення.
Положення є викликом на турнір.

 

Комментарии

Войдите, чтобы оставить комментарийВсе самые интересные и оперативные бильярдные новости Украины и мира. Сильнейшие игроки. Лучшие матчи. Фото. Видео. Интервью. Экспертные оценки. 24 часа в сутки, 365 дней в году  с вами профессиональные новости из мира кия и шаров.

© BilliardNews.com.ua

Все права защищены. Публикация материалов разрешается только с указанием активной ссылки на первоисточник .