Кремлівський фінал Андрія Клестова

20 сентября 2019
Автор : Ruslan Korynenko Просмотры : 544

Андрій Клестов вийшов до фіналу Кубку Кремля.

Сьогодні Андрій зіграв дві дуже яскраві зустрічі. Спочатку впевнено, з рахунком 5:1 Клестов переграв російського юніора з Санкт-Петербургу Максима Звєрєва. Програвши першу партію 1:8, Андрій взяв п’ять наступних – 8:4, 8:6, 8:4, 8:2, 8:5.

А далі був півфінал проти лідера білоруського більярду Євгена Салтовського, який у 1/8 фіналу переграв нашого чемпіона світу Дмитра Білозерова, а у чвертьфіналі здолав російського «змс-а» Юрія Пащинського. Після п’яти партій білорус вів 3:2, але Андрій Клестов надзвичайно потужно провів кінцівку зустрічі. Вісім з кия у шостій партії – 3:3. У сьомій Салтовський повів 2:0, після чого Клєстов забив 14 (!) з кия – вісім у цій партії та шість з розбою у наступній. Доля зустрічі була вирішена. 5:3 – завтра у фіналі Клєстов зустрінеться з лідером сучасного більярду дворазовим чемпіоном світу саме з комбінованої піраміди росіянином Йосипом Абрамовим. Вболіваємо за Андрія і пам’ятаємо, що на нашому боці дуже гарна статистика: п’ять разів українські гравці грали у фіналі Кубку Кремля і чотири рази перемагали! В 2009 та 2011 роках Ярослав Тарновецький вигравав у росіянина Дмитра Баєва, а в 2015 та 2016 роках Павло Радіонов та Дмитро Білозеров перегравали казахів Алібека Омарова та Аліхана Каранєєва. Лише в 2013 році Євген Новосад програв Владиславу Осьмініну. Отже, чекаємо на п’яту перемогу!

Комментарии

Войдите, чтобы оставить комментарийВсе самые интересные и оперативные бильярдные новости Украины и мира. Сильнейшие игроки. Лучшие матчи. Фото. Видео. Интервью. Экспертные оценки. 24 часа в сутки, 365 дней в году  с вами профессиональные новости из мира кия и шаров.

© BilliardNews.com.ua

Все права защищены. Публикация материалов разрешается только с указанием активной ссылки на первоисточник .