Кубок Кремля. Чвертьфінал Андрія Клестова

20 сентября 2019
Автор : Ruslan Korynenko Просмотры : 547

Андрій Клестов – єдиний український гравець, який продовжує боротьбу на Кубку Кремля.

Третій день турніру у Москві склався досить не просто для нашої команди. Досить невдало зіграли жінки, які два дні поспіль зовсім не знали поразок. Вже у 1/16 фіналу поступилися Анастасія Ковальчук та Любов Жигайлова. Настя вигравала 3:1 у минулорічній володарки Кубку Кремля росіянки Анастасії Становової. Суперниця спочатку одну партію відіграла, потім в останній кулі взяла шосту партію та зрівняла рахунок, після чого перемогла в контрі. Також у контровій партії програла білорусці Анастасії Філіпповій Люба Жигайлова.

Анна Котляр також, як і Анастасія Ковальчук, вигравала по ходу зустрічі з рахунком 3:1 у росіянки Юлії Мар’їної. Але суперниця зрівняла рахунок, а у вирішальній партії повела 6:1. Лише напруженням всіх сил Анна зуміла вирвати перемогу та вийти до 1/8 фіналу. Але протиставити діючій чемпіонці світу Еліні Нагулі Анна Котляр нічого не змогла. 0:4 за годину, і лише вісім забитих куль за чотири партії. Українки припиняють виступ на Кубку Кремля.

В чоловічому турнірі третій день починали шестеро українців. Дуже швидко наших лишилось п’ятеро. Одесит Максим Часовников програв з рахунком 0:5 москвичу Гору Шахгельдяну. Ще одна втрата була неминучою, оскільки між собою грали Павло Радіонов та Іван Павенко. Павло переміг 5:3. На цьому наші втрати у цьому колі скінчились. Дмитро Білозеров переміг 5:1 росіянина Артура Полоза, Андрій Клестов виграв 5:3 у Вадима Карповича з Білорусі, а Євген Паламар переграв 5:3 Камоліддіна Єсіддінова з Киргизстану.

1/16 фіналу. Дмитро Білозеров громить 5:0 віце-чемпіона світу серед юнаків росіянина Антона Виноградова. З таким же рахунком Андрій Клестов розбирається з московським юніором Тимофієм Татаренком, який за гру забив п’ять куль. Павло Радіонов у важкій зустрічі, що тривала три з половиною години, переміг в контрі росіянина з Санкт-Петербургу Михайла Жданка. А ось Євген Паламар нічого не зміг поробити з російським «змс-ом» Юрієм Пащинським – 1:5.

Наших лишається троє, та ще до того ж Клєстов перетинається з Радіоновим. Павло виграє перші дві партії, після чого Андрій бере п’ять наступних і перемагає – 5:2. Дмитро Білозеров вів по ходу 3:1 з білорусом Євгеном Салтовським. Але потім суперник зрівняв рахунок, після чого переміг у контровій партій.

Ось же, лишився тільки Андрій Клестов, який сьогодні об 11:00 грає з росіянином з Санкт-Петербургу Михайлом Звєрєвим. В інших поєдинках зустрічаються: Йосип Абрамов (Росія) – Нодірбек Мірзаєв (Узбекістан), Михайло Царьов (Росія) – Дастан Лепшаков (Киргизстан), Юрій Пащинський (Росія) – Євген Салтовський (Білорусь).

Не склалося у наших пулістів. В’ячеслав Скворцов програв у зустрічі за вихід до плей-оф іспанцю Давиду Алькайде – 2:8, та приєднався у «підвалі» до Віталія Пацури. Віталй виграв дві зустрічі – 8:1 у фінського пуліста Хейко Ванханена, та 8:6 у білоруса Владислава Цирікова. Але у вирішальній грі за вихід до 1/16 фіналу Паццура програв 4:8 сильному американцю Скайлеру Вудворду. Скворцову ж для виходу до плей-оф треба було виграти одну зустріч. Але поразка 5:8 від голландця Івара Саріса, і турнір для наших майстрів пулу завершено.

Комментарии

Войдите, чтобы оставить комментарийВсе самые интересные и оперативные бильярдные новости Украины и мира. Сильнейшие игроки. Лучшие матчи. Фото. Видео. Интервью. Экспертные оценки. 24 часа в сутки, 365 дней в году  с вами профессиональные новости из мира кия и шаров.

© BilliardNews.com.ua

Все права защищены. Публикация материалов разрешается только с указанием активной ссылки на первоисточник .