Кубок Кремля. Україна з Паламарями

16 сентября 2019
Автор : Ruslan Korynenko Просмотры : 474

У Москві розпочався традиційний, вже чотирнадцятий більярдний Кубок Кремля.

Турнір складається з трьох частин: комбінована піраміда та пул-«десятка» у чоловіків, вільна піраміда у жінок.

В чоловічому турнірі з комбінованої піраміди беруть участь 192 гравці з 14 стран. Під українським прапором – 14 учасників. Після тривалої перерви будуть грати брати Паламарі, які, виходячи з усього, хочуть потренуватись по дорозі в Уссурійськ на Кубок «Імперії», куди, вочевидь, мають довічне запрошення.

Серед учасників – Дмитро Білозеров, Павло Радіонов, Андрій Клестов, Артем Моїсеєнко, Іван Павенко, ціла група одеситів – Віталій Сулаков, Андрій Хміляр, Максим Часовников, Вадим Галайда, давно мешкаючий у Москві харків’янин Антал Христов, а також проживаючі зараз у Донецьку Олександр Бойко та Федір Куркчі. При чому, якщо по Бойко питань майже нема (або, якщо точніше, є, але можна зробити вигляд, що ні), то явний посібник днрівських терористів Куркчі, якого вони називають «директор федерації більярду днр», вже давно заробив собі на довічну дискваліфікацію. Але, за нашою інформацією, ситуація зараз така, що поки нема можливостей застосувати її.

В першому колі Олександр Паламар грає з 46-річним Сергієм Терентьєвим з російського Ярославля, його старший брат Євген – з ще одним росіянином, Мартином Павловським з Нижнього Новгороду.

З другого колу почне турнір більшість наших гравців. Ймовірний суперник Павла Родіонова – Андрій Осьмінін. На Андрія Клєстова може вийти азербайджанець Васіф Мамедов. Ще один представник Азербайджану Валех Бадалов в разі перемоги зіграє з Артемом Моїсеєнком.

В жіночому турнірі Україну представляють Анастасія Ковальчук, Анна Котляр та Любов Жигайлова. Саме Любі дісталася найважча суперниця – росіянка з Москви Марія Карпова. Ковальчук зіграє з Веронікою Тихоміровою з Ярославля, Котляр – з Алією Онуфрієвою з Якутську.

Комментарии

Войдите, чтобы оставить комментарийВсе самые интересные и оперативные бильярдные новости Украины и мира. Сильнейшие игроки. Лучшие матчи. Фото. Видео. Интервью. Экспертные оценки. 24 часа в сутки, 365 дней в году  с вами профессиональные новости из мира кия и шаров.

© BilliardNews.com.ua

Все права защищены. Публикация материалов разрешается только с указанием активной ссылки на первоисточник .