Чеченська кампанія Дмитра Білозерова

16 сентября 2019
Автор : Ruslan Korynenko Просмотры : 559

Дмитро Білозеров зайняв друге місце у супертурнірі з московської піраміди, що закінчився у місті Грозний.

У турнірі, в якому прийняла участь більшість зірок сучасної піраміди, Дмитро розпочав з перемоги над Абрамовим-старшим, Ашотом – 5:1. Потім «всуху», 5:0, переграв Умара Добагаєва з Грозного, киргиза Каната Сидикова та росіянина Михайло Царьова. У півфіналі Білозеров виявився сильнішим за Азіза Мадамінова з Киргизстану – 5:2, а у вирішальній зустрічі відбулась помста «син за батька» - Абрамов-молодший, Йосип, переграв нашого чемпіона світу за рахунком 5:2.

Також в Грозному грали Павло Радіонов (9-16 місце, поразка від Олександра Сидорова з Узбекистану), Артем Моїсеєнко (вибув в 1/16 фінала) та Іван Павенко (поразка в 1/32 фіналу).

Все би воно ще нічого, заборони на участь українських гравців у турнірах, що відбуваються у Росії нема, але справа в тому, що турнір має назву «Открытый Кубок Чеченской республики в память героя России Ахмат-Хаджи Кадырова по московской пиармиде». Шостий рік україно-російської війни. Українські громадяни беруть участь в заході, присвяченому герою Росії, та ще такому…

Комментарии

Войдите, чтобы оставить комментарийВсе самые интересные и оперативные бильярдные новости Украины и мира. Сильнейшие игроки. Лучшие матчи. Фото. Видео. Интервью. Экспертные оценки. 24 часа в сутки, 365 дней в году  с вами профессиональные новости из мира кия и шаров.

© BilliardNews.com.ua

Все права защищены. Публикация материалов разрешается только с указанием активной ссылки на первоисточник .