Кубок-Визов у "Лідері". Каковський виграє тисячу євро, Бойко робить сенчурі

06 сентября 2019
Автор : Ruslan Korynenko Просмотры : 183

Одразу по закінченні Кубку Незалежності в БК «Лідер» було організовано невеличкий, але вельми цікавий турнір.

Три гравці – Юліан Бойко, Сергій Ісаєнко та гість з Росії Іван Каковський за три дні зіграли друг з другом по коловій системі зустрічі до 6 перемог, розігравши не багато, не мало одну тисячу євро. Рівень боротьби вийшов ну дуже пристойний.

Першими до столу в середу вийшли Юліан Бойко та Іван Каковський. Юліан почав феєрично – брейк 108 очок вже в першому фреймі! І це другий сенчурі Юліана та третій, зіграний в «Лідері», за неповний тиждень. Другий фрейм Бойко виграє з різницею всього в одне очко. В третьому Юліан робить брейк 75 очок. Каковський відповідає серією 70, далі Юліан робить 49. І це 4:1 у першій половині зустрічі. Через годину гра була продовжена, і ситуація повністю змінилась на користь Івана. Каковський бере п’ять фреймів поспіль, робить брейки 80 та 76 очок і перемагає з рахунком 6:4.

У четвер грали Бойко та Ісаєнко. По ходу зустрічі Сергій вів 3:1, 4:2, 5:4, але Юліан виграє два заключних фрейми й перемагає 6:5. На рахунку Бойка брейки 72 та 70 очок, Ісаєнко зробив 55.

За регламентом турніру у випадку рівної кількості перемог різниця фреймів не бралася до уваги, а гравці по колу грали між собою ще по одному фрейму. Отже, перемога Ісаєнка над Каковським призводила саме до такого. Зустріч вийшла вкрай впертою. Сім з одинадцяти фреймів закінчились на останніх кольорових кулях. Ісаєнко зробив брейки 55 та, двічі, по 50, Каковський відповів єдиним брейком 50 очок. Та, в підсумку, саме Іван Каковський здобув перемогу і у зустрічі – 6:5, і, в цілому, в турнірі.

Комментарии

Войдите, чтобы оставить комментарийВсе самые интересные и оперативные бильярдные новости Украины и мира. Сильнейшие игроки. Лучшие матчи. Фото. Видео. Интервью. Экспертные оценки. 24 часа в сутки, 365 дней в году  с вами профессиональные новости из мира кия и шаров.

© BilliardNews.com.ua

Все права защищены. Публикация материалов разрешается только с указанием активной ссылки на первоисточник .