Чемпіонат України. Маліванчук і Ларков

24 августа 2019
Автор : Ruslan Korynenko Просмотры : 644

Самий досвідчений та самий юний гравці були в центрі уваги у перший день чемпіонату України з динамічної піраміди, що розпочався у вінницькому БК «Еліт-профі».

Легенда українського більярду Анатолій Маліванчук вже декілька років не брав участь у чемпіонатах України. Так, як виявилось, у свої 74 роки Анатолій Іванович конкурентоздатний на цьому рівні. І це ще дуже слабо сказано. Чемпіонат Маліванчук розпочав з перемоги з рахунком 4:3 над вінничанином Михайлом Остапчуком, а потім просто розгромив достатньо відомого молодого одесита Михайла Онищенка – 4:0! У другий день Маліванчук о 10:30 гає на ТБ-столі з Анатолієм Сокальським. В першій зустрічі Сокальський «всуху» обіграв Олександра Климова, але боротьба, принаймні у перших двох партіях, була дуже серйозна.

10-річний Михайло Ларков, що вже став головним відкриттям українського більярдного року-2019 під наглядом батьків, тренера Олександра Книша, та спаринг-партнера Микити Адамця, виграв у першій зустрічі у Сергія Колесника з Вінниці – 4:1. У суботу маленький улюбленець публіки зіграє з головною зіркою вінницького більярду, організатором чемпіонату України та керівником клубу «Еліт-профі» Анатолієм Менюком. І це теж ТБ-стіл.

З 53 гравців, що розпочали гру в кваліфікації, залишилось 32. Найзначніша втрата – один з лідерів одеського більярду Борис Генадінік, який програв спочатку вінничанину Андрію Мрищуку, а потім Олексію Оксененку з Сум. В останній зустрічі Борис вів 3:1, та примудрився програти у контрі.

За підсумками другого дня повинні визначитись всі вісім переможців кваліфікації. Також у другий день розпочнуть чемпіонат України жінки.

Комментарии

Войдите, чтобы оставить комментарийВсе самые интересные и оперативные бильярдные новости Украины и мира. Сильнейшие игроки. Лучшие матчи. Фото. Видео. Интервью. Экспертные оценки. 24 часа в сутки, 365 дней в году  с вами профессиональные новости из мира кия и шаров.

© BilliardNews.com.ua

Все права защищены. Публикация материалов разрешается только с указанием активной ссылки на первоисточник .