Мейн-тур все ближче. Сьогодні Пінчес, завтра Волден. Післязавтра...

23 августа 2019
Автор : Ruslan Korynenko Просмотры : 314

Феєрично. Слів нема. Черговий головний день в історії українського снукеру. Юліан Бойко виграв кваліфікацію к турніру Paul Hunter Classic, вигравши шість зустрічей поспіль, та випередивши 35 суперників.

Та кількість тут майже не до чого. Справа у якості цих суперників. У чвертьфіналі Юліан «всуху» розгромив дуже сильного та досвідченого сирійця Омара Аль-Коджу, котрий за три зустрічі до побачення з Юліаном встиг зробити брейки 94, 91 та 67 очок. Але проти нашого 13-річного гравця шансів у Омара не було. А паралельно Сергій Ісаєнко «виніс» єгиптянина Алі Абдельхаміда з тим же рахунком 3:0.

Півфінали. В сітці залишились найсильніші. Англійці,представлені діючим профі Баррі Пінчесом, та Сідні Вілсоном, що грав у мейн-турі у 2015-2017 роках, та наші хлопці. Зустріч Україна – Англія закінчується внічию. Поки що внічию. Бойко у блискучому стилі обіграє Вілсона – 3:1. Ісаєнко б’ється з Пінчесом, виграє перший фрейм, потім при рахунку 1:2 робить брейк 49 очок, але поступається в чорній кулі. Тож 1:3, і на фінальну зустріч виходять Бойко та Пінчес.

49-річний знаний у всьому снукерном світі англійський професіонал, та 13-річний українець. Та саме Юліан з самого початку диктував умови. 1:0 – 1:1. 2:1 – 2:2. І брейк 65 очок у контрі найважливішій поки в житті гри. 3:2 – і завтра маємо зустріч Ріккі Волден – Юліан Бойко. Сон стає яввю. Чекаємо на продовження.

Комментарии

Войдите, чтобы оставить комментарийВсе самые интересные и оперативные бильярдные новости Украины и мира. Сильнейшие игроки. Лучшие матчи. Фото. Видео. Интервью. Экспертные оценки. 24 часа в сутки, 365 дней в году  с вами профессиональные новости из мира кия и шаров.

© BilliardNews.com.ua

Все права защищены. Публикация материалов разрешается только с указанием активной ссылки на первоисточник .