Шуляк та Лучинський перемагають у "Променаді"

22 августа 2019
Автор : Ruslan Korynenko Просмотры : 235

У київському БК «Променада» відбувся 4-й тур відкритого Кубку ФБСУ серед сеньорів та ветеранів, присвячений Дню Незалежності України.

По ходу гри організатори змінили правила та, на відміну, від попередніх турів, вирішили не допускати на цей турнір гравців у званні «майстер спорту» та вище.

У сеньйорському турнірі прийняли участь 35 гравців. Перемогу здобув Ігор Шуляк з Маріуполя, який переміг у фіналі колишнього криворожанина, а тепер мешканця Києва, маркера клубів «Лідер» та «Платон» Олександра Короля – 4:3. Третє місце розділили Петро Чіркін з київського клубу «Дон» та Ігор Лебедєв з Запоріжжя.

Серед 19 ветеранів переміг киянин Володимир Лучинський, здолавший у фіналі житомирянина Сергія Самборського – 4:1. Франківчанин Йосип Карпів та Микола Зимак з Чорткова розділили третє місце.

Комментарии

Войдите, чтобы оставить комментарийВсе самые интересные и оперативные бильярдные новости Украины и мира. Сильнейшие игроки. Лучшие матчи. Фото. Видео. Интервью. Экспертные оценки. 24 часа в сутки, 365 дней в году  с вами профессиональные новости из мира кия и шаров.

© BilliardNews.com.ua

Все права защищены. Публикация материалов разрешается только с указанием активной ссылки на первоисточник .