77 учасників на вінницький "динаміці"

22 августа 2019
Автор : Ruslan Korynenko Просмотры : 443

У Вінниці завтра розпочинається чемпіонат України з динамічної піраміди.

Турнір приймають клуби «Elite Profi» та «Анастасія». Зареєструвалось дуже багато, як для літа та вкрай непопулярної «нєвки» гравців – 62 чоловіки та 15 жінок.

В чоловічому турнірі топ-8 за рейтингом (Клестов, Перкун, Смірнов, Зайченко, Шугалєй, Істомин, Адамець та Непийпиво) починають відразу з 1/8 фіналу. Пропускають чемпіонат Гоменюк, Радіонов, Рибалко, Литовченко, тому у вісімку потрапив Ілля Непийпиво, що займає в рейтингу дванадцяту сходинку.

В кваліфікації половина гравців представляє Вінницю, ще десяток – Одесу. Серед тих, хто має найкращі шанси потрапити до плей-оф Генадінік, Дихан, Гниляков, Оніщенко (всі – Одеса), господарі турніру Менюк, Кушко, Шаповалов, Климов, Гуменюк, кропивничанин Денисов, Сокальський з Чернівців, львів’янин Лапшин.

Зіграє в турнірі головний ветеран українського більярду 74-річний Анатолій Маліванчук. І лише 10 років Михайлу Ларкову та Олександру Климу.

У жіночому турнірі зібрались всі найкращі українські бильярдистки – Ковальчук, Котляр, Притулюк, Пудовкіна, Тучак та інші – всього 15 учасниць. Боротьба за перемогу обіцяє бути вельми цікавою.

Чоловіки починають кваліфікацію 23 серпня, 1/8 фіналу за участю топ-8 розпочнеться 25 серпня. Жіночий чемпіонат стартує 24 серпня.

Комментарии

Войдите, чтобы оставить комментарийВсе самые интересные и оперативные бильярдные новости Украины и мира. Сильнейшие игроки. Лучшие матчи. Фото. Видео. Интервью. Экспертные оценки. 24 часа в сутки, 365 дней в году  с вами профессиональные новости из мира кия и шаров.

© BilliardNews.com.ua

Все права защищены. Публикация материалов разрешается только с указанием активной ссылки на первоисточник .