Шість українських гравців продовжують боротьбу на чемпіонаті світу

10 августа 2019
Автор : Ruslan Korynenko Просмотры : 177

Сім зустрічей за участю українських гравців, п’ять перемог та дві поразки – такий підсумок третього ігрового дня на чемпіонаті світу з вільної піраміди, що відбувається у киргизькому місті Чолпон-Ата.

Стабільно демонструє високий результат Анастасія Ковальчук. Перегравши сьогодні в непростій зустрічі росіянку Марію Карпову з рахунком 4:3 (при цьому постійно поступаючись в рахунку), Настя першою з наших гравців вийшла до чвертьфіналу. Вже дев’ятий раз у кар’єрі. Нагадаю, що за роки виступів на чемпіонатах світу Ковальчук виграла дві срібних та одну бронзову нагороду.

Після вчорашньої поразки від Дар’ї Михайлової, сьогодні дала привід порадіти за себе Анна Котляр. Дві поспіль перемоги протягом дня над сильними суперницями – спочатку Аня виграла 4:1 у дуже досвідченої Любові Парижер з Латвії, що брала участь ще в першому жіночому чемпіонаті світу у 2005 році, а потім перемогла білоруску Олександру Гізельс – чемпіонку світу в парному заліку. Рахунок зустрічі Котляр – Гізельс, яка тривала більш, ніж чотири години, 4:2 на користь нашої бильярдистки. Завтра перепустку до чвертьфіналу Анна розіграє з ще однією білорускою, напарницею Гізельс, та ще й чемпіонкою світу в особистому заліку Катериною Перепечаєвою.

Чоловіки сьогодні теж розігрували місця у плей-оф, який в них почнеться з 1/16 фіналу. Тут все складалось для нас не дуже. Спочатку Андрій Клєстов з рахунком 1:5 програв казаху Аліхану Каранєєву. Дворазовий чемпіон світу з Казахстану перебуває в дуже непоганій формі, і в Андрія шансів було вже не так багато. Але вони були, та ключовим моментом стала поразка в третій партії в останній кулі.

Потім до столу вийшли Микита Адамець та найсильніший білоруський гравець Євген Салтовський. Адамець швидко склав дві партії майже з кия, та потім, на жаль, більш помилявся, ніж забивав. Обидва грали в ультра атакуючому стилі майже без відіграшів, але досвід Салтовського дався взнаки. Адамець програє – 3:5.

Поки з наших вийшов до плей-оф лише Дмитро Білозеров, який з рахунком 5:2 впевнено переміг узбецького гравця Нурбека Саломова. Клєстов з Адамцем «спустилися» у «підвал», де вже другий день перебуває Володимир Перкун. Сьогодні Перкун «всуху» обіграв грузина Гіоргія Дімітрадзе. Протягом дня ми зберегли в турнірі всю шістку гравців, що залишилась - і це, мабуть головний сьогоднішній підсумок.

Четвертий ігровий день розпочнеться у неділю о сьомій ранку за київським часом. О цій порі до столу вийдуть Андрій Клєстов, суперником якого буде відомий гравець з Узбекистану Зухріддін Хашимов, Володимир Перкун, що зіграє з казахом Ільясом Махметовим та Анна Котляр. Суперницею Анни, як ми вже казали, буде Катерина Перепечаєва.

О восьмій тридцять Микита Адамець зіграє з Ото Паже з Латвії. Зустріч Анастасії Ковальчук з переможницею пари Крістіна Гудзь (Росія) – Анель Бекбосунова (Казахстан) заплановано на 9:00.

О десятій чекає на переможця пари Дастан Лепшаков (Киргизстан) – Януш Маркоцинський (Білорусь) Дмитро Білозеров. Також, у разі перемог, свої другі зустрічі зіграють завтра Клестов, Перкун, Адамець та Котляр. Бажаємо успіху всій нашій команді!