Пригоди українців на Іссик-Кулі. День другий

09 августа 2019
Автор : Ruslan Korynenko Просмотры : 313

У другий день чемпіонату світу з вільної піраміди нарешті всі гравці зіграли перші зустрічі. Побачили й ми всю нашу «чудову сімку». Що правда, не у всіх пішла гра. Але це чемпіонат світу (так і хочеться написати, дивлячись в напівтемний екран – чемпіонат світу без світу), суперників багато і дехто з них навіть бажає не дати українцям перемогти.

Дві зустрічі з протилежним результатом з бильярдистками з Росії провели Анастасія Ковальчук та Анна Котляр. Настя виграла 4:0 у Катерини Варельджанової з Єкатеринбургу, а ось Аня, на жаль, не змогла виграти жодної партії у чемпіонки світу з Красноярську Дар’ї Михайлової.

Завтра Ковальчук розіграє перепустку до чвертьфіналу з росіянкою з Москви Марією Карповою, а Котляр в нижній сітці чекає зустріч з відомою латвійською більярдисткою Любов’ю Парижер.

В чоловічому турнірі сьогодні дуже потішив жагою до перемоги Микита Адамець. Поступаючись 0:3 відому азербайджанському гравцеві Васіфу Мамедову, Микита зібрався, взяв п’ять партій поспіль, та переміг з рахунком 5:3. Завтра у Адамця нелегка зустріч з лідером білоруського більярду Євгеном Салтовським.

Впевнену перемогу над киргизом Камоліддіном Єсіддіновим здобув Андрій Клєстов. Рахунок зустрічі – 5:1. Завтра на Андрія чекає гра з дворазовим чемпіоном світу казахом Аліханом Каранєєвим.

Несподівано важко далась перемога Дмитру Білозерову. Наш чемпіон світу лише в контровій партії здолав опір Михайла Лі з Казахстану. Наступний суперник Дмитра – Нурбек Саломов з Узбекістану.

На жаль, програв Володимир Перкун. Після вдалого початку зустрічі з одним з лідерів киргизького більярду Азізом Мадаміновим – Перкун повів 2:0, наш гравець поступився чотирма партіями поспіль. Лише при рахунку 2:4, Володимир виграв одну партію, але навіть не добрався до контри. 3:5 – і Перкун падає в «підвал» на Ігора Литовченка, який там перебував ще зі вчора після поразки від киргиза Кубата Кушбакова. До речі, Кушбаков виявився досить не простим хлопцем, і після нашого Литовченка переграв дуже сильного росіянина Павла Кузьмина.

Перкун з Литовченко влаштували дуже цікавий поєдинок. По ходу зустрічі Володимир вів 4:0, Ігор зрівняв рахунок, але у контрі Перкун виявився сильнішим. На цьому, на жаль, Ігор Литовченко припиняє виступ у Чолпон-Ата. Перкун же завтра зіграє з Георгієм Дімітрадзе з Грузії.

І хвилинка досить чорного гумору. Шанувальники більярду звикли, що від МКП (Міжнародної конфедерації піраміди), яка проводить всі офіційні турніри, можна чекати чого завгодно. Але такого, як кажуть, не пам’ятають навіть старожили. В турнірній сітці фігурує гравець з Афганістану Патьял Латіфі. До речі, не просто фігурує, а й гарно грає – здобув вже дві перемоги, в тому числі над чемпіоном світу Єрнаром Чимбаєвим. Так ось, сьогодні під час трансляції «афганський секрет» було розкрито. Виявилось, що під ім’ям Патьял Латіфі з Афганістану ховається досить відомий гравець з Киргизстану Кайрат Абсатаров! І сміх, і гріх – МКП в гонитві за кількістю країн-учасниць переходить межі здорового глузду.

Розклад зустрічей за участю українських гравців на 10 серпня. 
07:00. Андрій Клєстов - Аліхан Каранєєв (Казахстан).
           Анна Котляр - Любов Парижер (Латвія).
08:30. Микита Адамець - Євген Салтовський (Білорусь).
            Анастасія Ковальчук - Марія Карпова (Росія).
10:00. Дмитро Білозеров - Нурбек Саломов (Узбекістан).
           Володимир Перкун - Гіоргій Дімітрадзе (Грузія).

Комментарии

Войдите, чтобы оставить комментарийВсе самые интересные и оперативные бильярдные новости Украины и мира. Сильнейшие игроки. Лучшие матчи. Фото. Видео. Интервью. Экспертные оценки. 24 часа в сутки, 365 дней в году  с вами профессиональные новости из мира кия и шаров.

© BilliardNews.com.ua

Все права защищены. Публикация материалов разрешается только с указанием активной ссылки на первоисточник .