Володимир Перкун виграє національний відбір до чемпіонату світу

17 июля 2019
Автор : Ruslan Korynenko Просмотры : 502

Володимир Перкун став переможцем національного відбору до чемпіонату світу з вільної піраміди.

Вигравши всі три зустрічі, Перкун посів перше місце, та здобув право представляти нашу країну на чемпіонаті світу, що відбудеться в серпні у Киргизстані.

В першому турі Перкун виграв 7:4 у Юрія Смірнова, а Нікіта Гоменюк здолав з рахунком 7:5 Павла Радіонова. У Перкуна зі Смірновим після восьми партій рахунок був рівний – 4:4, а далі Володимир взяв дві партії поспіль в останній кулі. Гоменюк після п’яти партій поступався Радіонову 2:3, потім виграв три партії і довів зустріч до перемоги.

Другий тур. Радіонов відверто невдало проводить зустріч проти Перкуна – 2:7. А ось Смірнов з Гоменюком влаштовують справжній трілер. Впевненіше починає Нікіта – 3:1. Потім Юрій бере п’ять партій поспіль і відривається у рахунку – 6:3. Але Гоменюк і собі робить ривок, та зрівнює рахунок – 6:6. В контрі у Гоменюка при рахунку 2:1 куля застряє в лузі. Смірнов забиває п’ять та припускається помилки на шостій. Гоменюк забиває чотири кулі – 6:6, та невдало відігрується. Смірнов забиває ще одну, а після декількох відіграшів ставить крапку – 8:6 та 7:6 у зустрічі.

Заключний тур. Вже втративший усі шанси Павло Радіонов майже не намагався щось протиставити Смірнову – 0:7. На мій погляд, при будь-якій турнірній ситуації більярдист такого рівня не повинен, по суті, кидати грати. Така розгромна перемога на декілька хвилин дала невеличкий шанс Смірнову вийти на перше місце. Наприклад, у разі перемоги Гоменюка за рахунком 7:3. Ти більше, що дві стартових партії виграв саме Нікіта. Але інтрига жила недовго. Вже після шостої партії зустрічі Перкуна з Гоменюком рахунок став 4:2 на користь Володимира. І Перкун вже був недосяжний до суперників. Це зрозумів і Гоменюк. Кінцевий рахунок зустрічі Перкун – Гоменюк 7:2 підкреслив сьогоднішню перевагу Володимира над суперниками.

Володимир Перкун здобуває перше місце і приєднується в збірній до Андрія Клєстова та Дмитра Білозерова. Ще три місця в збірній зможуть зайняти бажаючі поїхати на чемпіонат світу за власний рахунок.