Чемпіонат світу. Замість Батумі - Чолпон-Ата

09 июля 2019
Автор : Ruslan Korynenko Просмотры : 280

Черговий сюрприз від Міжнародної конфедерації піраміди отримали прихильники більярду.

Не встигли ще всі оговтатись від сугубо політичного рішення про відміну чемпіонату світу з вільної піраміди, що повинен був відбутися у жовтні в Грузії, як сьогодні стало відомо, що цей турнір пройде у Киргизстані. При чому вже майже на днях – день приїзду 7 серпня. Знов пішли шкереберть календарні плани, відбори та інші не потрібні в таких умовах речі.

Турнір приймає курортне містечко Чолпон-Ата (в перекладі українською – батько Венери), розташоване на озері Іссик-Куль.

Федерація спортивного більярду з огляду на те, що нема часу провести відбір (до речі, вкрай спірна думка – до початку чемпіонату є майже місяць, і десь у кінці липня такий відбірковий турнір буде на часі), оголосила наступне.

  1. Україна має квоту 5 чоловіків та 3 жінки (до цього додамо, що персональні перепустки на чемпіонат мають Дмитро Білозеров, як фіналіст Кубку мера Москви, та Анастасія Ковальчук, як віце-чемпіонка світу та призерка того ж Кубку мера Москви).
  2. Чотири гравці мають змогу поїхати на чемпіонат світу за рахунок федерації. Це перші номери чоловічого та жіночого рейтингу (Андрій Клєстов та Анна Котляр), а також два гравці за рішенням ФСБУ. Місце Анастасії Ковальчук сумніву не підлягає, хто поїде з чоловіків – вирішиться трохи пізніше.
  3. Всі інші, бажаючи поїхати на чемпіонат світу за власний рахунок, мають можливість подати заявки в ФСБУ до 17 липня.

Положення про чемпіонат світу.

Комментарии

Войдите, чтобы оставить комментарийВсе самые интересные и оперативные бильярдные новости Украины и мира. Сильнейшие игроки. Лучшие матчи. Фото. Видео. Интервью. Экспертные оценки. 24 часа в сутки, 365 дней в году  с вами профессиональные новости из мира кия и шаров.

© BilliardNews.com.ua

Все права защищены. Публикация материалов разрешается только с указанием активной ссылки на первоисточник .