Літо-2019. Що нас чекає?

27 июня 2019
Автор : Ruslan Korynenko Просмотры : 555

Вирішив спробувати зібрати в одному місці всі пірамідні турніри, що будуть проводитись с кінця червня по кінець серпня. Такий собі більярдний путівник «Літо-2019».

Почнемо з юнацького чемпіонату Києва з вільної піраміди – 29-30 червня. Київ. БК «Лідер».

Далі у Хмельницькому з 4 по 7 липня відбудеться чемпіонат України серед юнаків з вільної піраміди. Турнір повинен бути відбірковим до чемпіонату світу. Який до речі, перенесено з Москви до Мінську, що набагато підвищує наш інтерес до нього.

12-14 липня в Одесі відбудеться турнір пам’яті Олександра Годуляна. Гра – комбінована піраміда, призовий фонд – 20 000 гривень. Приймаючий клуб – «Арена».

Паралельно ФБСУ проводить відкритий чемпіонат України серед сеньорів (40+) у місті Курахово Донецької області. Місце, зрозуміло, дуже специфічне, але, як кажуть місцеві, все тихо – не стріляють. У всіх бажаючих є можливість перевірити.

18-22 липня у Монастирищі відбудеться традиційний турнір найсильніших сеньорів. Призовий фонд – 60 000 гривень, вступний внесок – 2 500 гривень. Грають 16 перших зареєстрованих. На цей час залишилось сім місць. Поспішайте реєструватись!

10-11 серпня в Києві відбудеться чемпіонат міста з динамічної піраміди – відбір до чемпіонату України.

Юнацький чемпіонат світу з вільної піраміди заплановано провести у Мінську з 12 по 17 серпня.

Нарешті, з 15 серпня у Вінниці стартує чемпіонат України з динамічної піраміди. Приймає клуб «Еліт-Профі».

Таке ось виходить плідне «міжсезоння».

Комментарии

Войдите, чтобы оставить комментарийВсе самые интересные и оперативные бильярдные новости Украины и мира. Сильнейшие игроки. Лучшие матчи. Фото. Видео. Интервью. Экспертные оценки. 24 часа в сутки, 365 дней в году  с вами профессиональные новости из мира кия и шаров.

© BilliardNews.com.ua

Все права защищены. Публикация материалов разрешается только с указанием активной ссылки на первоисточник .