Дмитро Білозеров другий на Кубку світу

16 июня 2019
Автор : Ruslan Korynenko Просмотры : 216

Дмитро Білозеров зайняв друге місце на етапі Кубка світу з комбінованої піраміди, що завершився у Москві.

На жаль, у фіналі Дмитро програв з рахунком 4:5 росіянину Йосипу Абрамову. Програв, хоча мав всі шанси на перемогу. Поступившись у двох стартових партіях, Дмитро впевнено виграв дві наступні. Далі, програючи 2:6 та 5:7, Білозеров вириває перемогу в п’ятій партії в останній кулі і вперше у зустрічі виходить вперед. Наступну партію виграє Абрамов, знов нічия. Ще одна драма в сьомій партії. Абрамов веде 6:4, Дмитро зрівнює. Далі Йосип спочатку допускає штраф, після чого ставить кулю прямо в лузу і здає партію. Знову попереду український гравець – 4:3. У восьмій партії Білозеров веде 7:5, до перемоги на турнірі залишається забити одну-єдину кулю. Але…Спочатку Дмитро штрафується – 7:6. Потім після восьмихвилинної серії відіграшів Абрамов забиває свій в середину у відскок – 7:7. Ще чотири хвилини відіграшів – і ще один свій від Абрамова. І це контра. У вирішальній партій Йосип Абрамов спочатку забив дві кулі, потім ще шість. 5:4 – Абрамов виграє турнір, а Білозеров другий раз поспіль після травневого Кубку мера Москви стає другим.