Павенко та Білозеров у чвертьфіналі Кубку світу

14 июня 2019
Автор : Ruslan Korynenko Просмотры : 237

Дмитро Білозеров та Іван Павенко вийшли у чвертьфінал другого етапу Кубку світу з комбінованої піраміди.

Турнір, що відбувається у московському БК «Принц», хоча і є теоретично престижним, але не викликав цього разу суттєвого інтересу у гравців. Україну представляють лише Білозеров с Павенко, але обидва вже дійшли до 1/4 фіналу.

Білозеров, що сіяний на турнірі під другом номером після росіянина Йосипа Абрамова, почав з перемоги над кіргізом Зайланом Адамовим – 5:1, потім переміг російського гравця Олександра Муравйова – 5:3, після чого в 1/8 фіналу розгромив ще одного росіянина, колишнього чемпіона світу Олександра Чепікова – 5:1. Перепустку до півфіналу Дмитро розіграє у п’ятницю з російським більярдистом Максимом Кочкіним.

Іван Павенко стартував з впевненої перемоги над росіянином з Уфи Іллею Старосельським – 5:2. Потім був обігран чемпіон світу серед юніорів та в команді серед дорослих Семен Зайцев з російського Челябінську – 5:3. Наступна зустріч – і знову «суворий челябінський мужик» Карлен Айвазян. Іван перемагає у контрі і виходить до плей-оф. Суперник – В’ячеслав Цай з Москви. Перемога Павенко – 5:1. Наступна зустріч у п’ятницю з титулованим кіргізом Азізом Мадаміновим.

Ще у двох чвертьфіналах грають виключно росіяни: Йосип АБрамов з Олегом Єркульовим та Дмитро Манчак з Леонідом Швиряєвим.

Комментарии

Войдите, чтобы оставить комментарийВсе самые интересные и оперативные бильярдные новости Украины и мира. Сильнейшие игроки. Лучшие матчи. Фото. Видео. Интервью. Экспертные оценки. 24 часа в сутки, 365 дней в году  с вами профессиональные новости из мира кия и шаров.

© BilliardNews.com.ua

Все права защищены. Публикация материалов разрешается только с указанием активной ссылки на первоисточник .