Чемпіонат України з пулу. Два "золота" Дар'ї Сіранчук

11 июня 2019
Автор : Ruslan Korynenko Просмотры : 499

Продовжується захоплююче протистояння київської та дніпровської пулівських школ на юнацькому чемпіонаті України.

В дисципліні «14.1», незважаючи на чисельну перевагу (7 проти 5) дніпрян у півфіналах, справа завершилась повною перевагою київських пулістів, які вибороли всі три «золота».

Серед юніорів чемпіоном став В’ячеслав Скворцов, серед юнаків – Іван Руденко, та серед дівчат – Дар’я Сіранчук. Дніпро виграв три «срібла», які дісталися Данилу Каляєву (юніори), Богдану Гончару та Поліні Винокуровій. «Бронза» розподілилась у співвідношенні 4 на 2 на користь дніпрян. Серед юніорів третє місце розділили Максим Дібров (Київ) та Ілля Козлов (Дніпро), серед юнаків – Дмитро Скороходов (Київ) та Валентин Кобець (Дніпро). У дівчат на третьому місці дві дніпрянки – Марина Каляєва та Віра Ліхолат.

Сьогодні ж Дар’я Сіранчук стала дворазовою чемпіонкою, перемігши у фіналі «десятки» знов таки Поліну Винокурову – 6:3. «Бронзу» також другий раз поспіль вибороли Каляєва та Ліхолат. Додамо, що в «десятці» прийняли участь одинадцять дівчат, що на три більше, ніж у «14.1».

У юнаків та юніорів визначились фіналісти «десятки». В юніорському фіналі зіграють дніпряни Валентин Кобець та Данило Каляєв. Чемпіон зі стрейту В’ячеслав Скворцов поступився у півфіналі з рахунком 2:5 Кобецю та розділив третє місце з ще одним представником Дніпра Іллею Козловим. Юніорів у «десятці» було всього сім, на одного менше, ніж у «14.1» (припинив пулівський «експеримент» Ілля Непийпиво).

На юнацькому турнірі був майже аншлаг – 21 учасник. Фіналісти стрета Гончар та Руденко цього разу поступились у півфіналах, і у вирішальній зустрічі зіграють Микола Мороз з Дніпра та киянин Дмитро Скороходов. Другий раз поспіль доходить до чвертьфіналу 9-річний Артем Бойко з Кропивницького.

Завтра ж розпочинається «вісімка».

Комментарии

Войдите, чтобы оставить комментарийВсе самые интересные и оперативные бильярдные новости Украины и мира. Сильнейшие игроки. Лучшие матчи. Фото. Видео. Интервью. Экспертные оценки. 24 часа в сутки, 365 дней в году  с вами профессиональные новости из мира кия и шаров.

© BilliardNews.com.ua

Все права защищены. Публикация материалов разрешается только с указанием активной ссылки на первоисточник .