Юнацький пул. В Києві розпочався чемпіонат України

10 июня 2019
Автор : Ruslan Korynenko Просмотры : 531

В київських БК «Бінго» та Школі більярдної майстерності НФВСУ розпочався юнацький чемпіонат України з пулу.

Як це прийнято в пулі, одразу, один за одним, будуть проведені турніри з усіх основних пулівських дисциплін – 8, 9, 10 та 14+1. І вже не одноразово висловлювалась думка, що таку систему треба приймати у юніорській піраміді.

Чемпіонат відбувається у трьох категоріях – юніори, юнаки та дівчата. Сьогодні стартував «стрет-пул», або він же «14.1». У юніорському турнірі вісім учасників з Києва, Дніпра та Полтави. Сюрпризом стала участь відомого пірамідчика Іллі Непийпиво. Полтавчанин виграв одну зустріч з трьох і розділив 5-6 місце, не потрапивши у півфінал. Зараз граються два київсько-дніпровських півфінали – В’ячеслав Скворцов (Київ) – Ілля Козлов (Дніпро), Максим Дібров (Київ) – Данило Каляєв (Дніпро).

У юнацькому турнірі 16 учасників. Дніпровсько-київське протистояння (по 7 гравців з кожної сторони) розбавили наймолодший учасник турніру 9-річний Артем Бойко з Кропивницького та Олександр Пилипчук з Тернополю. Бойко знов показав свій серйозний потенціал, виграв дві зустрічі, та дійшов до чвертьфіналу, де поступився Івану Руденко з Києва. Як і юніорів, у юнаків маємо два київько-дніпровських півфінали: Дмитро Скороходов (Київ) – Богдан Гончар (Дніпро), Іван Руденко (Київ) – Валентин Кобець (Дніпро).

В чемпіонаті по «14.1» серед дівчат вісім учасниць (Київ – 5, Дніпро – 3). І тут поки дніпрянки перемагають киянок. Всі три представниці Дніпра – Марія Каляєва, Поліна Винокурова та Віра Ліхолат вже у півфіналі, а їм протистоїть лише одна киянка Дар’я Сиранчук, яка грає з Каляєвою.

Комментарии

Войдите, чтобы оставить комментарийВсе самые интересные и оперативные бильярдные новости Украины и мира. Сильнейшие игроки. Лучшие матчи. Фото. Видео. Интервью. Экспертные оценки. 24 часа в сутки, 365 дней в году  с вами профессиональные новости из мира кия и шаров.

© BilliardNews.com.ua

Все права защищены. Публикация материалов разрешается только с указанием активной ссылки на первоисточник .