Україна в Белграді: дві медалі та парний сенчурі!

09 июня 2019
Автор : Ruslan Korynenko Просмотры : 269

Срібну та бронзову нагороди вибороли українські снукеристи на чемпіонаті Європи, що закінчився сьогодні у Белграді.

Напередодні дійшов до фіналу Алан Трігг. У півфіналі Трігг з рахунком 4:1 переграв бельгійця Паскаля Толленера. Суперником Алана у вирішальній зустрічі став головний фаворит турніру валлієць Даррен Морган, який з таким самим рахунком виграв у англійця Уейна Брауна.

Морган розпочав фінал, зробивши в першому фреймі брейки 48 та 46 очок. Трігг відповідає тим, що з брейком 46 очок виграє другий фрейм. В третьому Даррен робить серію 44, але Алан все одно перемагає і виходить уперед – 2:1. Четвертий фрейм – брейк 46, п’ятий 44 – обидва у виконанні Моргана, і тепер вже рахунок 3:2 на його користь. Нарешті, шостий фрейм приносить остаточну перемогу Моргану – 71:43 та 4:2. Даррен Морган стає восьмиразовим чемпіоном Європи в розряді «майстрів». І це тільки в особистому заліку. Наступного дня валлієць разом з ще одним Морганом, Уейном, стане п’ятиразовим чемпіоном Європи в команді.

А наші Владислав Вишневський та Антон Казаков у півфіналі чоловічого турніру програли майбутнім чемпіонам – команді Мальти. Видатний Тоні «Торнадо» Драго та Дункан Беззіна обіграли наших хлопців з рахунком 4:2. Але що зробили Влад з Антоном у п’ятому фреймі! Сенчурі 116 очок! Найвищий брейк турніру і єдиний сенчури, зіграний в парному фреймі! Перша в історії України медаль з командного чемпіонату Європи та ще й з вищим брейком! Вітаємо Вишневського та Казакова з дуже значним досягненням!

Комментарии

Войдите, чтобы оставить комментарийВсе самые интересные и оперативные бильярдные новости Украины и мира. Сильнейшие игроки. Лучшие матчи. Фото. Видео. Интервью. Экспертные оценки. 24 часа в сутки, 365 дней в году  с вами профессиональные новости из мира кия и шаров.

© BilliardNews.com.ua

Все права защищены. Публикация материалов разрешается только с указанием активной ссылки на первоисточник .