Юліан Бойко - перший чемпіон Києва

06 мая 2019
Автор : Ruslan Korynenko Просмотры : 317

Юліан Бойко став чемпіоном Києва зі снукеру.

Перший в історії снукерний чемпіонат Києва приймав БК «Лідер». Як раз перед турніром в клубі зусиллями НФСУ була зроблена окрема снукерна зона з восьми столів, при чому сім з них вже обладнані системою для трансляцій. Йде робота над встановленням професійного світла над кожним зі столів. Всі зустрічі чемпіонату Києва були показані у прямому ефірі – такого не зустрінеш ні в Європі, ні в Азії. Кроком вперед в розвитку снукеру в Україні стала домовленість між обома федераціями – ФСБУ та НФСУ, завдяки чому вдалось провести офіційний чемпіонат столиці України на дуже високому рівні.

Участь у чемпіонаті взяли 16 гравців. У відсутності Сергія Ісаєнка головну конкуренцію Юліану Бойку склав Андрій Клєстов. Півфінальна зустріч між цими гравцями стала окрасою турніру, але про це трохи згодом.

Вже на груповій стадії Юліан Бойко у зустрічі з Олегом Васьковським «вибухнув» брейком 102 очки! Це вже четвертий сенчури в кар’єрі юного снукериста. Також на рахунку Юліана в групі брейк 50 очок та три перемоги з загальним рахунком 6:1 (фрейм у Бойко зумів виграти юний вихованець Київської академії снукеру Петро Сидоренко). Два брейки 50+ на рахунку Вадима Корягіна, але при цьому досвідчений пірамідчик зайняв в групі лише друге місце, поступившись Георгію Петрунько. 11-річний Гоша виграв всі три зустрічі, до того ж зробив брейк 46 очок.

Другим в групі став і Андрій Клестов, поступившись 1:2 Андрію Шульзі. Також з другого місця вийшов у чвертьфінал Сергій Петраш.

Петраш, дворазовий чемпіон України зі снукеру і, взагалі, один з найдосвідченіших наших снукеристів, зустрівся з Юліаном Бойко у чвертьфіналі. Боротьба, по суті, була лише в першому фреймі. Програючи у кінцівці 13 очок, Сергій зіграв розовий з чорним, перевів фрейм у деспот, але програв його вже першим невдало виконаним ударом. У другому фреймі Бойко зробив брейки 48 і 21 очко та швидко виграв. В третьому фреймі Петраш був попереду ще на жовтій кулі – 42:39, але, врешті-решт, Бойко виграв і цей фрейм, і зустріч з рахунком 3:0.

Георгій Петрунько дав бій Андрію Клестову, поступившись лише в контровому фреймі. В інших чвертьфіналах Корягін здолав Руденко – 3:0, а Шульга – Васьковського з рахунком 3:1.

На цьому суботні ігри закінчились, четвірка найсильніших продовжила грати у неділю. Бойко зустрівся з Клестовим, Шульга – з Корягіним.

Клестов виграє перший фрейм на зеленій кулі. У другому Андрій веде 55:24 на двох червоних. Юліан починає брейк, зігрує обидві червоних через кольорові, далі з жовтої по рожеву, але чорну не забиває. Серії 27 очок недостатньо, і Клестов перемагає, забивши чорну кулю. 2:0.

В третьому фреймі при рахунку 50:39 на свою користь Клестов не забиває дуже важливу чорну кулю після передостанній червоної. Юліан робить брейк 12 очок, та виходить уперед на трьох останніх кулях – 51:50. Починається дуже цікава боротьба на синій кулі, при чому чорна стоїть прямо в лузі. Юліан спочатку фолить, а потім виконує фантастичний удар, забивши синю колю вздовж лівого довгого борту. Ну а потім після удару Бойко рожева куля випадково влучає у лузу, а Юліан отримає вихід на чорну. 2:1.

В четвертому фреймі Клестов веде 30:7. Бойко робить брейк 26 очок і ставить дуже важкий снукер на останній червоній кулі. Це і вирішує долю фрейму – 2:2. Ну а в контрі Юліан робить блискучий брейк 88 очок. Міг би вийти і сенчури, але зробити підбій червоних не вдалось. 3:2, а суперником Бойко у фіналі стає його тренер Андрій Шульга, який в дуже нервовій боротьбі переміг з рахунком 3:1 Вадима Корягіна.

Фінальній зустрічі між учнем та тренером та добрими друзями у житті трохи не вистачало спортивної напруги. Андрій досить довго входив до гри, а Юліан, чудово розуміючи, що перемога від нього нікуди не дінеться, дозволяв собі удари, які навряд чи стане робити, приміром, на QSchool. Бойко швидко виграє три фрейми поспіль. Лише після цього Шульга заграв так, як він вміє, взяв два фрейми і навіть зробив брейк 55 очок. Рахунок у зустрічі став 3:2, але шостий фрейм виграє Юліан і здобуває остаточну перемогу – 4:2.

Комментарии

Войдите, чтобы оставить комментарийВсе самые интересные и оперативные бильярдные новости Украины и мира. Сильнейшие игроки. Лучшие матчи. Фото. Видео. Интервью. Экспертные оценки. 24 часа в сутки, 365 дней в году  с вами профессиональные новости из мира кия и шаров.

© BilliardNews.com.ua

Все права защищены. Публикация материалов разрешается только с указанием активной ссылки на первоисточник .