Півченко та Петраш на чемпіонаті Львова з вільної піраміди

10 апреля 2019
Автор : Ruslan Korynenko Просмотры : 145
У Львові завершився другий етап відкритого чемпіонату міста з більярду. Цього тижня загалом в турнірі взяли участь 43 гравці, з яких 35 проходили етап кваліфікації, а восьмеро кращих (Калявський, Мартин, Лапшин, Фурманчук, Кривко, Лозинський, Самсонов і Чамбула) за результатом першого етапу розпочинали з плей-оф.

Безперечно, найбільше враження справила присутність на турнірі Артура Півченка та Сергія Петраша. Попри свій статус, обоє починали з кваліфікаційного раунду, адже згідно Положення про турнір в плей-оф потрапляють кращі за поточним рейтингом чемпіонату.

Артур Півченко вкотре підтвердив свою репутацію одного з найсильніших гравців країни трьома «сухими» перемогами над Тимчишиним, Опанасюком та Гречином і забронював право участі у вирішальній стадії. Не підвів і Сергій Петраш, хоча йому довелося не так просто: перемога з рахунокм 4-2 у Богдана Аронця, контрова – у Василя Гука, і ще раз 4-2 у вирішальному матчі проти Юрія Хруща.
 
Маріупольський «катала-любитель», переможець минулотижневого турніру серед аматорів Леонід Куцевалов оформив перемоги над сильними місцевими більярдистами Романом Дзікуном (4-1), Назаром Савчаком (4-0) і Романом Бойком (4-2). Без поразок замкнув четвірку сильніших вгорі сітки Анатолій Сокальський з Чернівців. Він залишив поза боротьбою Штогрина, Слюсара та Гриника.
 
Через такий сильний склад місцевим гравцям довелося виборювати місця в олімпійці у «підвалі». «Всуху» з цим завданням впорався Юрій Хрущ перемогою над Зеновієм Черпіцьким. Роман Бойко та Михайло Гриник з однаковими результатами 4-2 відправили додому Миколу Никорака та Володимира Ходорковського. І в «контрі» витягнув останній щасливий квиток Вадим Здоровецький у матчі проти Олександра Гречина.
 
Наступного дня стартувала стадія ігор на вибування. Фаворити змагань з легкістю долали менш вправних суперників. Анатолій Сокальський, Олександр Лапшин і Сергій Петраш не відчули спротиву від своїх опонентів (Лозинський, Здоровецький, Кривко відповідно) і завершили матчі «всуху». Юрій Фурманук та Олександр Чамбула взагалі не прийшли на гру і без бою пропустили вперед Романа Бойка та Леоніда Куцевалова. На партію престижу проти Віталія Калявського спромігся Юрій Хрущ, та в результаті поступився (1-5). Пройшли в ¼ Артур Півченко та Ігор Мартин – по 5-2 для Віталія Самсонова та Михайла Гриника.
 
Далі вже львівський МСМК дав урок Роману Бойку (5-0) і став першим півфіналістом. До нього згодом приєдналися Анатолій Сокальський та Олександр Лапшин, які залишили ні з чим Ігора Мартина та Леоніда Куцевалова. Дещо напружену перемогу проти Віталія Калявського (5-3) здобув Сергій Петраш.
 
До головного поєдинку дісталися Сергій Петраш і Артур Півченко, що було досить очікувано, адже з самого початку сітка розвела цих двох сильних гравців по різних частинах. Важко було знайти аргументи проти Петраша молодому Олександру Лапшину, який зараз переймає більярдну майстерність в Артура Півченка. В результаті – 5-3 на користь киянина. Тренер Лапшина не підвів у матчі з Сокальським і проїхався по ньому з рахунком 5-1.
 
Фінал до семи перемог тривав близько години. Такий темп свідчить лише про високу майстерність учасників матчу. Півченко вкотре продемонстрував своє вміння керувати кулями і їх забивати. Сергій Петраш боровся, та нічого проти кладки Артура вдіяти не зміг. В результаті Півченко здобув перемогу 7-2 і одразу посів дев’яту сходинку в кубковому рейтингу. Наступний тур Артурові знову доведеться розпочинати з кваліфікації, якщо, звісно, він захоче взяти в ньому участь.
 
Зараз вісімка кращих перед третім етапом виглядає так:
1.  Віталій Калявський – 1226 очок;
2.  Ігор Мартин – 1076 очок; 
3.  Олександр Лапшин – 1050 очок;
4.  Юрій Фурманчук – 900 очок;
5.  Богдан Лозинський – 813 очок;
6.  Богдан Кривко – 813 очок;
7.  Віталій Самсонов – 813 очок;
8.  Олександр Чамбула – 813 очок.
 
Павло Будчик.

Комментарии

Войдите, чтобы оставить комментарийВсе самые интересные и оперативные бильярдные новости Украины и мира. Сильнейшие игроки. Лучшие матчи. Фото. Видео. Интервью. Экспертные оценки. 24 часа в сутки, 365 дней в году  с вами профессиональные новости из мира кия и шаров.

© BilliardNews.com.ua

Все права защищены. Публикация материалов разрешается только с указанием активной ссылки на первоисточник .