Столярчук та Маскулов перемагають на Кубку Шохіна

19 марта 2019
Автор : Ruslan Korynenko Просмотры : 181

У Львові закінчився турнір пам’яті Сергія Шохіна.

Як ми вже повідомляли, в понеділок визначився переможець серед ветеранів, яким став Микола Зимак з міста Чортків Тернопільської області. У вівторок стали відомі прізвища сильніших серед майстрів та сеньйорів.

В наймолодшій, сеньйорській групі перемогу святкував львів’янин Максим Столярчук. Поєднуючий захоплення пірамідою зі снукером (а ще футболом та викладанням у ВУЗі) Максим у півфіналі, програючи 0:2 Юрію Фурманчуку, зробив камбек та виграв 3:2. Другим фіналістом став Ігор Мартин, також у контрі перемігший Богдана Кривка. У вирішальному матчі Ігор Мартин виграв першу партію, але потім Максим Столярчук взяв чотири наступні. 4:1, Столярчук – найкращий «майстер» турніру.

Кубок за перемогу в турнірі сеньйорів відправляється до Житомиру разом з Айратом Маскуловим. У півфіналі Айрат з рахунком 3:0 переміг вінничанина Олександра Климова. В іншому півфіналі Михайло Гриник з Трускавця в контрі переграв львів’янина Олександра Гречина. В фіналі Гриник повів 2:0, але потім Маскулов зробив переможний камбек. Три виграних партії поспіль принесли перемогу керівнику житомирського більярду.

Вітаємо переможців та зазначаємо, що це як раз той випадок, коли спортивні результати не головне. Головне – пам’ять про Сергія Шохіна, що живе в серцях українських більярдистів.

Комментарии

Войдите, чтобы оставить комментарийВсе самые интересные и оперативные бильярдные новости Украины и мира. Сильнейшие игроки. Лучшие матчи. Фото. Видео. Интервью. Экспертные оценки. 24 часа в сутки, 365 дней в году  с вами профессиональные новости из мира кия и шаров.

© BilliardNews.com.ua

Все права защищены. Публикация материалов разрешается только с указанием активной ссылки на первоисточник .