Турнір пам'яті Шохіна. Микола Зимак перемагає серед ветеранів

19 марта 2019
Автор : Ruslan Korynenko Просмотры : 123

У львівському клубі «Zovex» добігає кінця масштабна подія – турнір, присвячений пам’яті Сергія Шохіна.

Несподівано закінчився турнір серед ветеранів, в якому взяли участь 25 гравців. Головна зірка українського ветеранського руху Анатолій Маліванчук після чотирьох «сухих» перемог у групі поступився вже у першому колі плей-оф Йосипу Карпіву з Івано-Франківська – 2:3. Також у 1/8 фіналу програв Івану Ариванюку діючий чемпіон України серед ветеранів Олександр Синякевич. В цьому ж колі поразки зізнав й Святослав Іванів – 0:3 від Олександра Косика з Шепетівки.

В чвертьфіналі програв ще один фаворит – Степан Мирончук з Кропивницького. В контрі його обіграв чернівчанин Олексій Стьопін. У півфіналах Микола Зимак з Чорткова виграв 3:0 у Стьопіна, а Косик переграв 3:1 Карпіва. Фінальна зустріч принесла перемогу Миколі Зимаку над Олександром Косиком – 3:0.

В турнірі сеньйорів беруть участь 46 гравців. Після триденної боротьби визначились півфіналісти. Путівки в фінал виборюватиме Олександр Климов з Вінниці та житомирянин Айрат Маскулов, а також львів’янин Олександр Гречин та Михайло Гриник з Трускавця.

Серед майстрів (36 гравців у віці від 30 та 39 років) в півфіналах зійдуться лише львів’яни. Максим Столярчук грає з Юрієм Фурманчуком, а Богдан Кривко – з Ігорем Мартином.

Комментарии

Войдите, чтобы оставить комментарийВсе самые интересные и оперативные бильярдные новости Украины и мира. Сильнейшие игроки. Лучшие матчи. Фото. Видео. Интервью. Экспертные оценки. 24 часа в сутки, 365 дней в году  с вами профессиональные новости из мира кия и шаров.

© BilliardNews.com.ua

Все права защищены. Публикация материалов разрешается только с указанием активной ссылки на первоисточник .