Кропивницький: все золото чемпіонату

03 марта 2019
Автор : Ruslan Korynenko Просмотры : 265

Чотири «золота» з чотирьох можливих виграли представники Кропивницького на юнацькому чемпіонаті України з динамічної піраміди, що завершився сьогодні в Кривому Розі.

До Артема Бойка та Олександри Міщенко, які перемогли у суботу, у неділю додались Нікіта Гоменюк та Ілля Стерпул.

Гоменюк продовжує колекціонувати чемпіонські титули. Сьогоднішня перемога для нього вже шоста на чемпіонатах України серед юніорів (є ще одна серед юнаків та одна – серед дорослих). У фіналі Гоменюк з рахунком 5:2 переміг криворіжця Данила Жданова. Третє місце розділили полтавчанин Ілля Непийпиво та Тімур Івасюк з Чернівців.

Юнаки почали заключний день з півфіналів. У кропивницькому дербі Ілля Стерпул переміг з рахунком 4:1 Андрія Булаву. Другим фіналістом став харків’янин Владислав Ісаєв – 4:0 з Назаром Калініним з Запоріжжя.

Фінальна зустріч пройшла з перевагою Стерпула над Ісаєвим і принесла кропивницькому більярдисту перемогу з рахунком 4:0. І це перша перемога 12-річного Іллі Стерпула на чемпіонатах України.

Всі медалі чемпіонату України.
Кропивницький 4 – 1 – 4
Харків 0 – 1 - 0
Київ 0 – 1 – 0
Кривий Ріг 0 – 1 – 0
Чернівці 0 – 0 – 1
Полтава 0 – 0 – 1
Запоріжжя 0 – 0 - 1

Комментарии

Войдите, чтобы оставить комментарийВсе самые интересные и оперативные бильярдные новости Украины и мира. Сильнейшие игроки. Лучшие матчи. Фото. Видео. Интервью. Экспертные оценки. 24 часа в сутки, 365 дней в году  с вами профессиональные новости из мира кия и шаров.

© BilliardNews.com.ua

Все права защищены. Публикация материалов разрешается только с указанием активной ссылки на первоисточник .