Монастирище: Клімов перемагає Маскулова

12 июля 2017
Автор : Ruslan Korynenko Просмотры : 1050

 Олександр Клімов з Вінниці став переможцем сеньйорсько-ветеранського турніру у Монастирищі.

Напередодні фінального дня Вадим Коваль пригощав учасників турніру смачною шурпою з козла, також спортсмени ласували ніжним м’ясом. Звичайно ж ця подія проходила в атмосфері душевного єднання. Багато питань було обговорено, в тому числі про сьогодення і майбутнє ветеранського руху.

Ну а на ранок фінального дня почались баталії за більярдними столами. Дуже цікавою видалась зустріч, в якій Маліванчук поступився Тарасюку. Метр відігрувався дуже пристойно (метр – це згідно з контекстом про пана Анатолія, але ж Юрій Тарасюк – теж «метр» ще той – прим.ред), як він це вміє, але киянин з таких позицій нерідко забивав кулі, що й дало йому змогу перемогти 3:1. Паралельно проходило вінницьке дербі, в якому Клімов переміг Квасюка 3:0. А от в другому залі зустрічались Король та Самборський. Багато хто передбачав легкий успіх киянину, але іншої думки був житомирянин, який старанно доганяв 1:1, 2:2 і в дуже нервовій контрі, яка тривала більше години ветеран отримав таки перемогу. В останньому чвертьфіналі ще один житомирянин Маскулов переграв представника Кам’янець-Подільського Орлянського, який не встиг відновитись після хвороби.

Ну а після цього грянула тригодинна баталія - перший півфінал Клімов – Тарасюк. Наскільки впертою була зустріч можна судити з того, що в контрі рахунок 7:4 відновлювався аж 4(!) рази, кожний зі спортсменів в цьому півгодинному відрізку помилився по 4 рази, при цьому виставляючи кожного разу кулю з полички на стіл. Олександр Клімов пробився до фіналу. А от його опонентом став Айрат Маскулов, який переміг в другому дербі дня, тепер за участі житомирян.

В заключних матчах турніру Юрій Тарасюк здолав Сергія Самборського та виборов третє призове місце, а Олександр Клімов став володарем Кубку, перемігши Айрата Маскулова.

На урочистому нагородженні голова Монастирищенської райдержадміністрації Олег Недогода разом з Вадимом Ковалем привітали призерів та всіх учасників турніру з тою дружньою атмосферою, яка царювала на турнірі, та висловили сподівання, що турнір стане щорічним!

Сергій Шохін

Комментарии

Войдите, чтобы оставить комментарийВсе самые интересные и оперативные бильярдные новости Украины и мира. Сильнейшие игроки. Лучшие матчи. Фото. Видео. Интервью. Экспертные оценки. 24 часа в сутки, 365 дней в году  с вами профессиональные новости из мира кия и шаров.

© BilliardNews.com.ua

Все права защищены. Публикация материалов разрешается только с указанием активной ссылки на первоисточник .