Монастирище приймає Кубок сеньйорів та ветеранів України

08 июля 2017
Автор : Ruslan Korynenko Просмотры : 1048

Як і анонсувалось, в Монастирище на Кубок, який проводить комітет сеньйорів та ветеранів України, зібралось 16 гравців.

Вчора, в день заїзду, господар турніру Вадим Коваль гостив своїх друзів та однодумців смачнющим борщом з салом та цибулею, а ввечері тільки зловленою та смаженою рибою. Враження в усіх просто незабутні!!!

Сьогоднішній день почався з розсіювання та урочистого відкриття, на якому були присутні голова районної держадміністрації Монастирищенського району та численні меценати, які доклали чимало зусиль, щоби турнір пройшов на належному рівні.

На цю хвилину зіграно 4 матчі. Киянин Олександр Король переграв господаря турніру Вадима Коваля - 3:0. Житомирянин Сергій Самборський в контрі переміг Олександра Клімова з Вінниці. Ще один киянин Вадим Вонсовський також з «сухим» рахунком переміг Ігора Гаврилюка з Олександрії, та славнозвісний представник Шаргорода Анатолій Маліванчук переграв у чотирьох партіях Віталія Махненка із Знам’янки.

Сьогодні та завтра  пройдуть попередні ігри, після яких розпочнеться раунд плей-оф.

Сергій Шохін.

Комментарии

Войдите, чтобы оставить комментарийВсе самые интересные и оперативные бильярдные новости Украины и мира. Сильнейшие игроки. Лучшие матчи. Фото. Видео. Интервью. Экспертные оценки. 24 часа в сутки, 365 дней в году  с вами профессиональные новости из мира кия и шаров.

© BilliardNews.com.ua

Все права защищены. Публикация материалов разрешается только с указанием активной ссылки на первоисточник .