Починається літня спека

21 июня 2017
Автор : Ruslan Korynenko Просмотры : 1151

В Києві відбулося жеребкування турніру «Літня спека» від Федерації снукеру України.

Турнір пройде у форматі «без шістки найсильніших», до яких наразі ФСУ відносить Сергія Ісаєнка, Владислава Вишневського, Сергія Пєтраша, Юліана Бойко, Андрія Шульгу та Дениса Хмєлєвського.

Тим не менш зареєструвалось 40 гравців з Украіни, Молдови та Білорусі. Молдавська команда збільшується від турніру до турніру. Цього разу в Києві очікують відразу на дев’ять гравців з Молдови. Білорусь буде представляти Микола Іванов з Гомеля.

Головним сюрпризом «Літньої спеки» стане участь в турнірі одного з найсильніших снукеристів України тернополянина Руслана Островського, котрий не грав в снукер вже більше року – з травневого, 2016 року чемпіонату країни. У Островського найвищий серед усіх учасників турніру український рейтинг ЕЛО (але цей проект «БН» винесе на суд читачів трохи згодом).

Вочевидь, саме Островський разом зі своїм земляком Михайлом Кусенєм та львів’янином Юрієм Семко і будуть головними претендентами на перемогу. Ну а конкуренцію їм буде намагатися скласти, насамперед, юна зірочка з Дніпра Антон Казаков.

Комментарии

Войдите, чтобы оставить комментарийВсе самые интересные и оперативные бильярдные новости Украины и мира. Сильнейшие игроки. Лучшие матчи. Фото. Видео. Интервью. Экспертные оценки. 24 часа в сутки, 365 дней в году  с вами профессиональные новости из мира кия и шаров.

© BilliardNews.com.ua

Все права защищены. Публикация материалов разрешается только с указанием активной ссылки на первоисточник .