Віталій Калявський назавжди залишає кубок в Бучачі

12 июня 2016
Автор : Ruslan Korynenko Просмотры : 1548

А за задумом організаторів гравець, який його виграє вдруге, залишить нагороду собі назавжди. До цього часу це не вдавалось нікому.

27 учасників з шести міст та трьох областей розпочали боротьбу в суботу. Від аматорів до майстра спорту, віком 14-77 років. Боротьбу вели на 4-х столах, тому перший день (кваліфікація) зустрічі були до трьох перемог, що у вільній піраміді може принести певні сюрпризи. Мабуть цим, і хіба що ще малою практикою гри в піраміду після снукеру, можна пояснити виліт фаворита турніру Андрія Сеника (поразки від гравців з Чорткова Романа Федоровича та Миколи Зимака) та «суху» поразку майбутнього переможця турніру вже в першому колі від перспективного молодого львів’янина Олександра Лапшина.

Але короткі зустрічі мали й свою перевагу - вже до вечора були визначені усі учасники чвертьфіналів.

Неділя розпочалась без несподіванок - в 1/4 фінала усі фаворити впевнено перемогли опонентів, віддавши не більше однієї партії. Калявський (Бучач) - Миронюк (Чортків) та Семко (Львів) - Демідов (Івано-Франківськ) - ось список та географія півфіналів. І якщо у першому з них Віталій Калявський впевнено переміг суперника 4:0, то другий півфінал тривав повні 7 партій - Демідов лише в контрі зумів переграти львів’янина.

У фіналі стіни рідного клубу, втома Михайла Демідова після напруженого півфіналу та впевнена гра Віталія Калявського принесли йому більш ніж переконливу перемогу - 5:0.

Слід зауважити, що окрім поразки в першому колі, за весь турнір Віталій не віддав жодному з суперників в зустрічі більше однієї партії, а загальний баланс партій у виграних зустрічах склав рахунок 17:2. І заслужено завоював кубок (вдруге, пам’ятаєте?), який відтепер прикрасить полицю в його рідному клубі «Імперіал».

Олександр Білевич, головний суддя турніру, віце-президент ФБСЛо.

Комментарии

Войдите, чтобы оставить комментарийВсе самые интересные и оперативные бильярдные новости Украины и мира. Сильнейшие игроки. Лучшие матчи. Фото. Видео. Интервью. Экспертные оценки. 24 часа в сутки, 365 дней в году  с вами профессиональные новости из мира кия и шаров.

© BilliardNews.com.ua

Все права защищены. Публикация материалов разрешается только с указанием активной ссылки на первоисточник .