Про перший тур кубка Львівщини зі снукеру та важливі оргмоменти

22 августа 2016
Автор : Ruslan Korynenko Просмотры : 1829

На Львівщині розпочався комплексний системний розвиток снукеру.

У Львові створений обласний осередок Федерації снукеру України. Така спеціалізація надає можливість розвивати конкретно снукер незалежно від інших більярдних напрямів та дисциплін. На даний момент основну роботу з координації діяльності осередку виконують Олександр Білевич та Степан Делятинський. Олександр Білевич має величезний досвід та позитивні результати розвитку піраміди на Львівщині. Степана Делятинського у більядному світі більшість знає як гравця, регулярного учасника чемпіонатів України та Європи. Однак Степан також постійно долучається до організації снукерних турнірів у Львові. Саме за ініціативи та підтримки Степана Делятинського фінал кубка України 2015 року вдалось перенести з Києва до Львова та провести на найвищому рівні.

Львівський осередок Федерації снукеру України є відкритим до співпраці із усіма зацікавленими сторонами. Метою діяльності осередку є розвиток снукеру на Львівщині шляхом створення належної інвентарної бази, інформування та популяризації снукеру серед населення та залучення нових людей (особливо дітей) до цієї вишуканої, інтелектуальної та захоплюючої гри.

Під егідою новоствореного осередку ФСУ відбувся перший тур відкритого кубка Львівської області зі снукеру. Турнір пройшов у львівському більярдному клубі «Більярд-сіті»: на даний момент це єдиний заклад в області з чотирма постійними снукерними столами. У зв’язку із інвентарними та часовими умовами, кількість учасників є обмеженою — 16 осіб. Оскільки снукер вимагає від гравців більш строгого дрес-коду, ніж зазвичай інші більярдні дисципліни, організатори довели до відома учасників, що попередньо зареєстрований гравець без належного одягу може бути знятий із змагань.

Турнір проходив у два етапи. Перший — груповий: 4 групи по 4 гравці. Групи формувались шляхом сліпого жеребкування з урахуванням територіального критерію (наприклад, учасники з Червонограда не могли потрапити в одну групу). Матчі в групах проводились до двох перемог, що в свою чергу вимагало ставитись відповідально до кожного фрейму. По два кращих гравці виходили з кожної групи у наступний етап — чвертьфінал стадії плей-оф. Поєдинки «олімпійки» проводились до трьох перемог.

З шістнадцяти учасників змагань тринадцять представляли місто Львів, троє — Червоноград. До початку турніру основними претендентами на перемогу вважались Юрій Семко, Мар’ян Полідович та Максим Столярчук. Дещо сюрпризом групового етапу змагань стали невиходи з груп таких сильних гравців, як Степан Делятинський, Петро Стецишин та Андрій Івасів. Приємною несподіванкою був вихід із вельми непростої групи червоноградця Павла Сича.

Наступного ігрового дня, на стадії плей-оф, можна сміло сказати, що усі матчі завершились прогнозовано: три із рахунком 3:0, і лише зустріч між Артемом Столярчуком та Олегом Сливкою вирішувалась у «контрі». Артем переміг, проте у півфіналі нічого не зміг протиставити Юрію Семку. Брат Артема Максим Столярчук у півфіналі зійшовся із Мар’яном Полідовичем, з яким вони грали в одній групі. Мар’ян, як і в групі, так і у півфіналі, переміг Максима. Відтак у братів Столярчуків — по третьому місцю першого туру першості Львівської області. У фіналі зійшлись фаворити змагань Юрій Семко та Мар’ян Полідович. Все ж, як і очікувалось, перемогу здобув Юрій Семко, який за весь турнір програв лише два фрейми. Мар’ян Полідович — із заслуженим «сріблом». 

Руслан Іванець (м.Червоноград).

Від редакції. Більярдньюз щиро вітає львів'ян зі святом снукеру та звертається з пропозицією до всієї більярдної України: якщо в вашому місті відбувається щось цікаве, напишіть про це і розмістіть вашу статтю на нашому сайті. Разом ми зробимо головний сайт українського більярду цікавим і різноманітним!

Комментарии

Войдите, чтобы оставить комментарийВсе самые интересные и оперативные бильярдные новости Украины и мира. Сильнейшие игроки. Лучшие матчи. Фото. Видео. Интервью. Экспертные оценки. 24 часа в сутки, 365 дней в году  с вами профессиональные новости из мира кия и шаров.

© BilliardNews.com.ua

Все права защищены. Публикация материалов разрешается только с указанием активной ссылки на первоисточник .