Рівне - центр більярдного "Глобусу"

Рівненський клуб «Глобус» прийняв учасників чемпіонату області з комбінованої піраміди.

Минулого вікенду відбулось декілька чемпіонатів областей з комбінованої піраміди. Привернув до себе увагу турнір в Тернополі.

Зустрічаємо літо в Харкові. 80 тисяч на Кубку "Аріани"

Слідом за пройшовшим з успіхом Кубком БК "Вертикаль", в Харкові організують ще один турнір. Та не просто турнір - прийнято рішення про проведення багатотурового Відкритого Кубку Харкова. Деталі цього великого заходу згодом, а поки зустрічаємо Кубок більярдного клубу "Аріана", який відбудеться на межі весни та літа.

Иван Олейник: дубль на любительском Кубке УБА

В БК «Лидер» Украинская бильярдная ассоциация провела пятый тур любительского кубка.

Лютий - місяць Гоменюка

Нікіта Гоменюк став переможцем Кубку Heraldic Billiards Club, який закінчився сьогодні у Свтіловодську. Лютий – науспішніший місяць для Гоменюка. Рік тому Нікіта в блискучому стилі переміг всіх українських зірок на чемпіонаті України, і тепер – новий успіх.

Чвертьфінали на Кубку Heraldic Billiards Club

У Світловодську на Кубку Heraldic Billiards Club з комібнованої піраміди визначились чвертьфіналісти. В турнірі приймає участь 42 гравці з України та Грузії. Ще шість учасників були включені до турнірної сітки, але в Світловодськ не приїхали. В тому числі й Павло Радіонов, який міг би бути одним з фаворитів. Але склад гравців все одно виявився досить непоганим, і можна було б при бажанні зробити видовище, за яким би спостерігали сотні прихильників більярду. Тим більше, що всі гравці дуже добре відгукуються о самому клубі.

Время "Bufflalo". Смирнов и Котляр победили на Кубке Киева

Юрий Смирнов и Анна Котляр стали обладателями Кубка Киева по пирамиде «Bufflao» 2019 года.

Звезды бильярда в Светловодске

В Светловодске начинается крупный турнир по комбинированной пирамиде Кубок Heraldic Billiards Club – 2020.

Студентський чемпіонат. Снукер без снукеристів

Визначились переможці студентських чемпіонатів України з пулу та снукеру.

В київському БК «Авіатор» відбувся чемпіонат України з вільної піраміди серед студентів.  В чоловічому турнірі прийняли участь 29 гравців. Зібрався досить непоганий склад, особливо як для турніра без призового фонду. В першу чергу, за рахунок першокурсників - Андрія Тихого, Владислава Денисова, Анатолія Сокальського, Іллі Непийпива, Олександра Лапшина. Вони та Андрій Клєстов і виборювали перемогу.Все самые интересные и оперативные бильярдные новости Украины и мира. Сильнейшие игроки. Лучшие матчи. Фото. Видео. Интервью. Экспертные оценки. 24 часа в сутки, 365 дней в году  с вами профессиональные новости из мира кия и шаров.

© BilliardNews.com.ua

Все права защищены. Публикация материалов разрешается только с указанием активной ссылки на первоисточник .