Україна. Огляд "передкарантинного" вікенду

В останній, мабуть, «предкарантінний» вікенд в Україні одночасно відбулось багато турнірів, нібито всі намагались награтись перед вимушеною перервою. Більярдньюс пропонує огляд найцікавіших подій минулих трьох днів. Про Кубок Шохіна ми вже повідомляли окремою новиною.

У Львові вшанували пам'ять Сергія Шохіна

Третій рік вже проводиться турнір пам’яті Сергія Шохіна. Непересічної людини, внесок якої у розвиток більярду неможливо переоцінити. Цьогоразу у львівському БК «Zovex» вшанувати Сергій Валентиновича зібрались 98 гравців зі всієї України. Для багатьох з них Сергій Шохін був другом, для інших – наставником, вчителем. Турнір проводився в трьох вікових групах – серед майстрів (до 40 років), сеньйорів (до 50) та ветеранів (старше 50 років).

"Ширится, растет заболевание". Перенос Кубка УБА

Украинская бильярдная ассоциация сообщает о переносе 6 тура Кубка УБА - любители.

Рівне - центр більярдного "Глобусу"

Рівненський клуб «Глобус» прийняв учасників чемпіонату області з комбінованої піраміди.

Дмитрий Ямщиков из Латвии стал победителем второго этапа Балтийской Лиги по комбинированной пирамиде. Турнир, собравший 73 игрока из 10 стран, завершился накануне в таллинском бильярдном клубе «Pepsi Piljard». Отсутствие явных фаворитов придало таллинскому этапу интриги и непредсказуемости. Почти в каждом матче шла борьба до последних шаров, а на победу вполне могли претендовать с десяток игроков.

Турнір пам'яті Сергія Шохіна

Минає другий рік як з нами немає нашого земляка Сергія Валентиновича Шохіна - великого любителя і популяризатора більярду, судді міжнародної категорії з більярдного спорту. 13 березня йому виповнилося б 58 років… З цієї нагоди і з метою вшанування пам’яті Сергія Валентиновича ФБС м. Львова організовує відкритий турнір “Кубок Шохіна” до участі в якому запрошує усіх, кому не байдужа пам’ять про цю непересічну людину.

Иван Олейник: дубль на любительском Кубке УБА

В БК «Лидер» Украинская бильярдная ассоциация провела пятый тур любительского кубка.

Минулого вікенду відбулось декілька чемпіонатів областей з комбінованої піраміди. Привернув до себе увагу турнір в Тернополі.

Зустрічаємо літо в Харкові. 80 тисяч на Кубку "Аріани"

Слідом за пройшовшим з успіхом Кубком БК "Вертикаль", в Харкові організують ще один турнір. Та не просто турнір - прийнято рішення про проведення багатотурового Відкритого Кубку Харкова. Деталі цього великого заходу згодом, а поки зустрічаємо Кубок більярдного клубу "Аріана", який відбудеться на межі весни та літа.

Лютий - місяць Гоменюка

Нікіта Гоменюк став переможцем Кубку Heraldic Billiards Club, який закінчився сьогодні у Свтіловодську. Лютий – науспішніший місяць для Гоменюка. Рік тому Нікіта в блискучому стилі переміг всіх українських зірок на чемпіонаті України, і тепер – новий успіх.Все самые интересные и оперативные бильярдные новости Украины и мира. Сильнейшие игроки. Лучшие матчи. Фото. Видео. Интервью. Экспертные оценки. 24 часа в сутки, 365 дней в году  с вами профессиональные новости из мира кия и шаров.

© BilliardNews.com.ua

Все права защищены. Публикация материалов разрешается только с указанием активной ссылки на первоисточник .