Андрій Клестов став переможцем першого туру Baltic Pyramid League, який закінчився в клубі «Легенда» білоруського міста Гродно. Сто учасників з семи країн – другий сезон Ліги взяв яскравий, та навіть дещо несподівано бурхливий старт. Така велика увага до турніру з боку гравців, в тому числі найсильніших, та глядачів дуже тішить нас, українських прихильників більярду. Бо вже 4-6 квітня Балтійська Ліга завітає до Києва, і в нас є чудова можливість вперше за багато років створити в Україні подію дійсно міжнародного масштабу.

"Золоте срібло" Юліана Бойка

Двотижнева снукерна мальтійська казка добігла свого кінця. Хоча, скоріше, це була не мальтійська, а саме українська казка. І казка не з щасливим, або навпаки, кінцем, як це прийнято у казках, а з великим і щасливим продовженням.

Кубок БК «Вертикаль». Расписание игр.

Довгоочікуваний фінал Кубку Києва відбудеться 8-9 лютого в більярдному клубі "Buffalo". Починаємо реєстрацію!

Пути бильярдные неисповедимы. И вот турнир по свободной пирамиде в Хельсинки не обошелся без наших бильярдистов. Среди 45 участников Finnish Open 2020 оказались наши папа с дочкой – Евгений и Александра Дуранины. Основную часть игроков составляли финны, участвовали также россияне (в том числе известный президент ФБС СПб Александр Пухленко), эстонцы, поляки.

В киевском БК «Лидер» состоялся четвертый тур любительского Кубка Украинской бильярдной ассоциации.

Наші на Мальті. Казаков у 1/8 фіналу, Бойко - у 1/16-й

Меддокс та Гао Ян у фіналі чемпіонату світу

Казаков та Бойко - попереду мальтійський плей-оф

6 січня – і ще один день України на Мальті Поки Юліан Бойко відпочивав і спостерігав як суперники по групі виводили його не просто у плей-оф, а майже на сто відсотків на друге місце, Антон Казаков провів другий поспіль вкрай важкий, але, в підсумку, переможний ігровий день.

Фінальним чемпіонатом року закінчився більярдний сезон в Києві.Все самые интересные и оперативные бильярдные новости Украины и мира. Сильнейшие игроки. Лучшие матчи. Фото. Видео. Интервью. Экспертные оценки. 24 часа в сутки, 365 дней в году  с вами профессиональные новости из мира кия и шаров.

© BilliardNews.com.ua

Все права защищены. Публикация материалов разрешается только с указанием активной ссылки на первоисточник .