Чемпіонат Києва зі снукеру 6-red 2021 Турнир по бильярду

1. Термін та місце проведення змагань

Чемпіонат буде проведено з 30 по 31 січня в  більярдному клубі «Лідер» за адресою: м. Київ, вул. Семена Скляренка, 5.

2. Керівництво проведенням змагань

Загальне керівництво організацією проведення змагань здійснює Департамент освіти і науки молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (надалі – Департамент), відокремлений підрозділ Громадської організації «Федерація спортивного більярду України» в місті Києві (надалі Федерація) та Національна федерація снукеру України.

Відповідальність за підготовку місць та безпосереднє проведення змагань покладається на суддівську колегію м. Києва. Головний суддя – Руслан Кориненко, національна категорія.

Змагання проводяться за підтримки більярдного клубу «ЛІДЕР»

3. Учасники і програма змагань

Змагання проводяться згідно з Правилами проведення змагань з більярдного спорту, що затверджені Федерацією спортивного більярду України.

3.1. Реєстрація на Чемпіонат відбувається з моменту публікації положення на сайтах tournamentservice.net та snookershot.com.

Реєстрація закінчується о 20:00 29 січня, після чого суддівська колегія робить жеребкування та формує розклад кваліфікаційної стадії турніру.

3.2. Програма змагань:

30 січня, субота.

10:00 – початок ігор. Кваліфікація (в групах з 4-5 учасників). Зустрічі до 3 перемог.

31 січня, неділя.

Зустрічі плей-оф.

4. Вступний внесок та призовий фонд

Вступний внесок складає:

500 гривень.

Для жінок, гравців 2006 р.н. та молодших й 1971 р.н. та старших – 300 грн.

Призовий фонд складає 80% від вступних внесків та розподіляється на чотири місця (50% - 30% - два по 10%).

5. Нагородження

Переможці та призери чемпіонату нагороджуються медалями та дипломами відповідних ступенів. Переможці зможуть подати документи для присвоєння звання «кандидат у майстри спорту України».

6. Форма одягу.

Форма одягу: класична. Брюки (не джинси), однотонна сорочка, жилет або блуза у жінок або поло.         

7. Безпека та підготовка місць проведення змагань

У відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року № 2025 «Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів»:

контроль за підготовкою спортивних споруд та забезпечення місць безпеки під час проведення змагань здійснюють організатори змагань;

Медичне забезпечення змагань проводиться відповідно до «Положення про медичне забезпечення спортивно-масових заходів», затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України з обов’язковою присутністю лікаря.

8. Умови фінансування змагань та матеріального забезпечення учасників

Витрати по організації та проведенню Чемпіонату: нагородження медалями за рахунок Департаменту; оплата лікаря, нагородження дипломами інші витрати за рахунок Федерації.        

9.  Заявки

До змагань допускаються учасники, що підтвердили в установлений термін свою участь у змаганнях.

Турнирная Таблица

КОММЕНТИРОВАТЬ

Ввойдите, чтобы оставить комментарийВсе самые интересные и оперативные бильярдные новости Украины и мира. Сильнейшие игроки. Лучшие матчи. Фото. Видео. Интервью. Экспертные оценки. 24 часа в сутки, 365 дней в году  с вами профессиональные новости из мира кия и шаров.

© BilliardNews.com.ua

Все права защищены. Публикация материалов разрешается только с указанием активной ссылки на первоисточник .