Чемпіонат Української більярдної асоціації серед аматорів. Друга ліга - "Справжні аматори". Перший тур Турнир по бильярду

Чемпіонат Української більярдної асоціації серед аматорів. Друга ліга. Перший тур

1. Терміни та місце проведення

Чемпіонат Української більярдної асоціації серед аматорів в другій лізі ("Справжні аматори") відбудеться 27 листопада (*) в БК «Лідер», що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Семена Скляренка, 5.

2. Керівництво турніром.

Загальне керівництво здійснює Оргкомітет. Головний суддя Руслан Кориненко.

3. Учасники турніру.

До участі в турнірі запрошуються гравці-аматори, що мають рейтинг ЕЛО/УБА не більше 800 очок. Гравці, які не мають рейтингу, зобов’язані до початку турніру погодити свою участь з організаторами. Організатори мають право відмовити в участі будь-якому гравцю, який не має рейтингу з огляду на те, що його рівень вищий рівня другої аматорської ліги.

4. Форма одягу.

Форма одягу – вільна.

5. Умови та терміни проведення.

5.1. Турнір проводиться з дисципліни комбінована піраміда (офіційні міжнародні правила з комбінованої піраміди, які введені в дію з 01.01.2018), з наступними змінами:

1) після зіграного свояка кулю зі столу знімає суперник гравця, який забив;

2) в разі штрафу порушник знімає штраф зі своєї полиці і виставляє його на передню відмітку (якщо під час штрафу у порушника немає зіграних куль, виставляється перша забита ним куля в цій партії).

5.2. Реєстрація на турнір.

Реєстрація на турнір починається з часу публікації положення на сайтах-партнерах.

Особиста реєстрація на Турнір відбудеться 27 листопада з 10:00 до 11:00. Відкриття Турніру та жеребкування об 11:00.

5.3. Розклад зустрічей.

Турнір проводиться по сітці до двох поразок без олімпійки, але з фіналом. Зустрічі відбуваються до 2 перемог.

5.4. Умови проведення турніру можуть бути змінені рішенням Головної суддівської колегії за узгодженням з Оргкомітетом в залежності від кількості учасників.

6. Умови прийому учасників та фінансування.

Всі витрати учасників та тренерів на турнір, проїзд до місця проведення турніру та назад, добові, збереження заробітної плати, розміщення, харчування забезпечують організації, що відряджають.

Витрати на організацію турніру передбачаються за рахунок коштів приймаючої сторони, інших залучених коштів небюджетних надходжень та частково за рахунок вступних внесків від учасників турніру.

7. Відповідальність учасників турніру.

Учасники турніру зобов’язані виконувати усі вимоги правил гри та цього Положення.

Паління в залі (в тому числі IQOS), де відбувається турнір, сурово заборонено. Після першого попередження – дискваліфікація без повернення вступного внеску на тур, що триває, та наступний.

8. Благодійний внесок та призовий фонд.

Благодійний внесок становить  1 000 (одна тисяча) гривень.

Призовий фонд складає 30 000 (тридцять тисяч) гривень та розподіляється на 8 місць:

1 – 10 000 (десять тисяч) гривень

2 – 7 000 (сім тисяч) гривень

3 – 5 000 (п’ять тисяч) гривень

4 – 3 000 (три тисячі) гривень

5-6 – 1 500 (тисяча п’ятсот) гривень

7-8 – 1 000 (тисяча) гривень

Організатори залишають за собою безумовне право скорегувати призовий фонд в той чи інший бік з урахуванням кількості учасників.

Інформаційну підтримку Кубку забезпечують Ліга любителів більярду (www.llb.su), та український більярдний портал «Більярдньюс» (www.billiardnews.com.ua)

Положення є викликом на турнір.Все самые интересные и оперативные бильярдные новости Украины и мира. Сильнейшие игроки. Лучшие матчи. Фото. Видео. Интервью. Экспертные оценки. 24 часа в сутки, 365 дней в году  с вами профессиональные новости из мира кия и шаров.

© BilliardNews.com.ua

Все права защищены. Публикация материалов разрешается только с указанием активной ссылки на первоисточник .